Uluslarımızı önemseyen bizler uzun süre tarafsız kalmayı göze alamayız, birileri sonunda toplum üzerindeki tüm yozlaşmış etkilere bir son vermek zorunda kalacaktır.

Birinci dünya milletlerine gelince bile, her yerde çok büyük bir etik ve ahlaki kriz olduğunu belirtmeye gerek yok. Pek çok insanın hoş bir özgürlüğe sahip olabileceği gerçeğine rağmen, gerçek şu ki, on yıllardır anayasayı kirleten iktidarda bir grup psikopat var.

Yönetici grupların yozlaştırıcı etkilerinden kurtulmak için çevrenizin kontrolünü ele geçirmek eski milliyetçi geleneğe kalmış …

“Uluslarımızı önemseyen bizler uzun süre tarafsız kalmayı göze alamayız, birileri sonunda toplum üzerindeki tüm yozlaşmış etkilere bir son vermek zorunda kalacaktır.” üzerine 4 yorum

1. Bolu dan kimler var. Uluslarımızı önemseyen bizler uzun süre tarafsız kalmayı göze alamayız, birileri sonunda toplum üzerindeki tüm yozlaşmış etkilere bir son vermek zorunda kalacaktır. . selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 13

2. Bitlis merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-02-2021 14:07:17

3. Bu konu : ” Uluslarımızı önemseyen bizler uzun süre tarafsız kalmayı göze alamayız, birileri sonunda toplum üzerindeki tüm yozlaşmış etkilere bir son vermek zorunda kalacaktır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 404

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link