Affedersiniz … affedersiniz … efendim …?

Genelde klişe değilim, ama sen açıkça bir “inek “sin

Bir amaç veya yön bulmak zor değil, ama yüzeyiniz ve bükülmeniz … bu sadece bir kelime

Psylens

Papirüs? … ve mürekkep, gözbebeği göz kırpmalı, yoksa şefkat virüs olur

Beyaz çamları çevreleyen bal çiyini özlüyorum

Karanlık gecede kaşlarını çatan komik adamı ve onun çarpık sarmaşığını arzuluyorum

Dinle … porsuk karmaşasını

Parlıyoruz … merdivenlerin sesiyle yerleri parlıyoruz

Piston veya bir makinede bir tür işlev kaybolmuş gibi görünüyor

Mezar taşı mantarı ağaçla bir olur, sonra yosun gibi bir şeye dönüşür.

Patron dışında herkes ve herkes tarafından incelenen garip dinamik … bir sebepten dolayı ..

Kafası karışmış ve ısrarcı bir tiran, egosu ve gözleri parlamaya başlar

Kendi kendini kopyalama aynı şeyden daha fazlasıdır ve ağır bir maliyetle gelir Zaten kaybetmiş gibi görünüyorsa bir parçayı hareket ettirmek zorunda değilsiniz

Bununla birlikte, elinizi oynayabilirsiniz … ayaklarınız donmadıysa

Vahşi adam, sardalya konservesi ile İrlandalı, çok fazla içiyor ve yelpaze tarafından serinliyor

Kapının dışında ve zifiri karanlık bir yoldan geri dönüyor, koştuğu ölümcül ışıktan

Öfke, onun virüsü 3 hots ve yatağına yol açan

Meditasyon onu kaybetti ve kimliği olmadığı her şeyi barındırmaya başladı

Kahvaltı ve akşam yemeği, hayır, çok tembel, ama tencereye öğle yemeği için bir şeyler atmayı başardı

Basit şeyler..hayatı tahammül edilebilir kılan

Kendimi boks yapıyorum, bir serseri ve ahmak gibi hissediyorum

Aptal olduğumu sanmıyorum ama aşk tanrısı tarafından vurulduğumu düşünüyorum

Sanırım hayatta kaldım .. sanırım? Belki ölüm bir tür içgüdüdür

Ya da belki nefesim her türlü zirve için çok sığ

Neden bu şekilde hissediyorum, umursamamaya başlıyorum

Bu film kasetini sarsarken, bu labirent büyük bir korkunç ayı

Benden öte olana saygı duyuyorum, bu yüzden kesinlikle o yuvaya yaklaşmak istemiyorum

Kendim için kendimi geri çalıyorum, adil olan ne

Yorgun olmaktan yoruldum, benim için netlik nadirdir

Bulanık sular, asitliği ayarlayan bilinmeyen yabancı

Dağınık beyinli .. kelime barış içindir, söylenmeyen her şey akıldadır

Bekle bir saniye … ahbap hala orada mısın ?? Tutun ve bu jibber jabber’ın kontrolünü ele alın.

Gönderen … Manickan33
[comments]

Author

18 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

2. Merhabalar sayfanız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Um. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 498

4. Sinop dan kimler var. Um. . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 324

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Um. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, saolun , elif yılmaz – 283

6. Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Um. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 153

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Um. . Slm paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun , ahmet – 35

9. Bayburt merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 12:25:18

10. Bu konu : ” Um. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 369

11. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Um. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 342

13. Mrb bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

14. Yozgat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-03-2021 08:36:45

15. Malatya dan kimler var. Um. . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 282

16. Selam herkese paylaşımın yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bolu dan kimler var. Um. . Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 458

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link