Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek.

Bunu Trump’ın mükemmel olduğunu düşünen biri olarak söylemiyorum. Bir sürü göze batan kusuru var. Ancak, Trump kazanırsa Dünya’yı yakacak köklü bir hükümet bürokrasisi ve dalkavuk bir medya olduğunu düşünüyorum.

Biden kazanırsa, kısa süre sonra pandeminin ilan edileceğini ve hayatın normale döneceğini umuyorum. Trump kazanırsa önümüzdeki 4 yılı olabildiğince perişan etmek için elinden gelenin en iyisini yapacak birçok insan olduğunu düşünüyorum. Dürüst olmak gerekirse bir darbe olsaydı şok olmazdım.

Hükümeti mafyaya benzer bir şey tarafından yönetiliyor olarak görüyorum. Silah tüccarları, beyaz yakalı mali suçlular tarafından yönetilen bir kohort ve muhtemelen bazı organize suç örgütleri tanrıya karşı dürüst. Trump’ı sevmiyorlar. Son 4 yıldır varlığına tahammül ettiler. Ama onlar, kurtulabileceklerini düşündükleri her şeyi yapacak olan bir grup ahlaksız boğaz ağrısıdır. Kaybederlerse ne yapacaklarını görmek istemiyorum.

“Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek.” üzerine 51 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 05:16:52

2. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa cidden iyi, şukuladım 06-09-2020 16:42:49

3. Artvin merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 04:36:18

4. Iğdır merkezden ben gaye. Slm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 23:26:35

5. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 10:13:30

6. Yozgat dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 478

7. Sivas merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-10-2020 18:50:54

8. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 7

9. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 169

10. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 253

11. Manisa merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-11-2020 08:44:54

12. Çanakkale dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selam herkese web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 393

13. Karaman dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 454

14. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 482

15. Sakarya dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 24

16. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki güzel, sağolun , elif yılmaz – 480

17. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 301

18. Bolu dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Merhaba siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , ziya – 119

19. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 418

20. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 125

21. Samsun dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 157

22. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , emin – 422

23. Antalya merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız valla iyi, linkedinde paylaştım 25-01-2021 02:34:38

24. Yozgat merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-01-2021 15:01:50

25. Trabzon dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selam sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 204

26. Giresun merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 21:20:29

27. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ali – 375

28. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Mrb siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 88

29. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ali – 260

30. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 141

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link