Bunu Trump’ın mükemmel olduğunu düşünen biri olarak söylemiyorum. Bir sürü göze batan kusuru var. Ancak, Trump kazanırsa Dünya’yı yakacak köklü bir hükümet bürokrasisi ve dalkavuk bir medya olduğunu düşünüyorum.

Biden kazanırsa, kısa süre sonra pandeminin ilan edileceğini ve hayatın normale döneceğini umuyorum. Trump kazanırsa önümüzdeki 4 yılı olabildiğince perişan etmek için elinden gelenin en iyisini yapacak birçok insan olduğunu düşünüyorum. Dürüst olmak gerekirse bir darbe olsaydı şok olmazdım.

Hükümeti mafyaya benzer bir şey tarafından yönetiliyor olarak görüyorum. Silah tüccarları, beyaz yakalı mali suçlular tarafından yönetilen bir kohort ve muhtemelen bazı organize suç örgütleri tanrıya karşı dürüst. Trump’ı sevmiyorlar. Son 4 yıldır varlığına tahammül ettiler. Ama onlar, kurtulabileceklerini düşündükleri her şeyi yapacak olan bir grup ahlaksız boğaz ağrısıdır. Kaybederlerse ne yapacaklarını görmek istemiyorum.

Author

92 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, tebrikler

2. elif yılmaz Reply

Mrb sayfan inanki hayran edici, face de paylaştım

3. Yalova merkezden ben doruk. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım 16-08-2020 07:06:37

4. İzmir merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım vallaha çok güzel, face de paylaştım 16-08-2020 07:56:35

5. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 05:16:52

6. Zonguldak merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 23-08-2020 19:54:59

7. Selam paylaşımın gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

8. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

9. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa cidden iyi, şukuladım 06-09-2020 16:42:49

10. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Artvin merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 04:36:18

12. Mrb paylaşım inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

13. Iğdır merkezden ben gaye. Slm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 23:26:35

14. Selam sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 10:13:30

16. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

17. Yozgat dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 478

18. Sivas merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-10-2020 18:50:54

19. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 7

20. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

21. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 169

22. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 253

24. Manisa merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-11-2020 08:44:54

25. Çanakkale dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selam herkese web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 393

26. Selam siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

27. Amasya merkezden ben ali. Slm web siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:13:49

28. Karaman dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 454

29. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 482

30. Sakarya dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 24

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki güzel, sağolun , elif yılmaz – 480

32. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 301

33. Bolu dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Merhaba siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , ziya – 119

34. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 418

35. Sivas merkezden ben memo. Mrb web siten harbiden mükemmel, saolun 11-01-2021 21:56:30

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 125

37. Samsun dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 157

38. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , emin – 422

39. Antalya merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız valla iyi, linkedinde paylaştım 25-01-2021 02:34:38

40. Yozgat merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-01-2021 15:01:50

41. Trabzon dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selam sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 204

42. Adıyaman merkezden ben hatice. Selam siten ciddiyim mükemmel, sağolun 27-01-2021 10:06:58

43. elif yılmaz Reply

Slm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

44. Giresun merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 21:20:29

45. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ali – 375

46. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Mrb siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 88

47. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ali – 260

48. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 141

49. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

50. Niğde merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 13:09:10

51. Bartın merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-03-2021 21:11:45

52. Ordu dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selamın aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 67

53. Eskişehir dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 421

54. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 147

55. Merhaba herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

56. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun , banu – 235

57. Ağrı merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 03-04-2021 03:25:54

58. Aksaray dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Merhabalar sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 176

59. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 45

60. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

61. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler

62. Yalova dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 488

63. Kırşehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım 07-05-2021 10:57:25

64. Selam herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

65. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 311

66. Tokat dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . selam arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 206

67. Tokat dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Mrb web siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , hatice – 65

68. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım

69. Düzce dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selam sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 210

70. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

71. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 269

72. Uşak dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım , banu – 402

73. Sivas dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selamlar sayfanız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 49

74. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Emine – 382

75. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran edici, şukuladım , Hasan – 127

76. Şırnak merkezden ben memo. Selam paylaşımın inanılmaz mükemmel, saolun 01-07-2021 02:13:55

77. Samsun dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 414

78. Kars dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 158

79. Aydın merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun 06-07-2021 17:26:12

80. Diyarbakır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın valla güzel, teraziye tıkladım 09-07-2021 04:36:54

81. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 313

82. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

83. Bu konu : ” Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 490

84. Edirne dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Slm siten gerçekten iyi, tebrikler , ziya – 209

85. Bitlis merkezden ben doruk. Merhabalar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 25-07-2021 10:56:16

86. Aksaray dan kimler var. Umarım Biden kazanır çünkü Trump kazanırsa derin devlet ve medya hayatı herkes için perişan edecek. . Selamlar web siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 313

87. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link