ve eğer öyleyse, özür dilerim.

Bir süre pusuda bekledim, totse’ye göz atardım, sonra ats’a bakardım, mütevazı bir pizza dükkanı sahibi çağrıldığında, 2 yolcu uçağı uçuş planlarından çıktığında ve en yükseklerden birinde inşa edildiğinde gerçek internet kilitlenmesini izledim gezegendeki kontrollü hava sahaları …… bu şeylerin doğal olarak gerçekleştiğine inanmak için bir tesadüf toristi olmalı, gerçekten kahrolası ücretli çalışanlar tarafından kontrol edilen reddit’te “tekrar yürüdü bayer” denizaltını izliyorum.

istersen biraz daha aktif katkıda bulunacağım

Author

20 Comments

1. Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım

2. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. umarım bu bir forum slaytı değildir . Selam siten inan ki güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 271

3. Samsun merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler 05-12-2020 06:24:55

4. Kars dan kimler var. umarım bu bir forum slaytı değildir . Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 174

5. Bu konu : ” umarım bu bir forum slaytı değildir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 204

6. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, sağolun

7. Mrb bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. Bingöl dan kimler var. umarım bu bir forum slaytı değildir . Selamlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 101

9. Denizli merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 23:08:16

10. Bu konu : ” umarım bu bir forum slaytı değildir ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha güzel, tebrikler , emin – 277

11. Bu konu : ” umarım bu bir forum slaytı değildir ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki çok iyi, tebrikler , banu – 316

12. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, sağolun

13. Van dan kimler var. umarım bu bir forum slaytı değildir . Selam herkese paylaşım valla çok güzel, şukuladım , ahmet – 264

14. Sivas dan kimler var. umarım bu bir forum slaytı değildir . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, tebrikler , ahmet – 420

15. Bu konu : ” umarım bu bir forum slaytı değildir ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki güzel, saolun , Hasan – 1

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” umarım bu bir forum slaytı değildir ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 272

17. Bu konu : ” umarım bu bir forum slaytı değildir ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 194

18. Şırnak dan kimler var. umarım bu bir forum slaytı değildir . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 273

19. Elazığ merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten yeminle güzel, saolun 04-03-2021 12:41:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link