Tbh adamım, tüm askeri yürüyüş ve bokları havaya uçurmak TV’de veya bir video oyunu ya da başka bir şeyde kulağa havalı geliyor ama bizim (ABD) başka bir süper güçle tam savaşa girdiğimizi düşünmek korkunç geliyor Demek istediğim, sahip olduğumuz tüm yüksek teknoloji cephaneliklerine bakın, Onların kullanabileceğimiz / kullanabileceğimiz şekilde tasarlanmakta olan, bilmediğimiz çok gizli şeyleri hayal edin. Orada güvende olun dostlar.

Savaşa gidersek ne yapmalıyım? Deli olan birini öldürmeyeceğim .. Sanırım ölecek mi? Dua ederek dışarı çıkacağım

Author

30 Comments

1. Denizli merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi cidden çok iyi, saolun 31-12-2020 05:29:20

2. Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 411

3. Trabzon dan kimler var. Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , – 76

4. Rize dan kimler var. Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız . Selamlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 153

5. Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 435

6. Bayburt merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım 16-01-2021 10:27:25

7. Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 499

8. Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 395

9. Mrb web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

10. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım yeminle çok güzel, sağolun

12. Erzincan dan kimler var. Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 147

13. Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 404

14. Bartın merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 12-02-2021 10:50:19

15. Kırklareli dan kimler var. Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız . Selam web siteniz cidden çok güzel, saolun , hatice – 287

16. Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 129

17. Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 223

18. Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. Selam herkese siten inanki çok iyi, tebrikler , ali – 201

19. Sinop dan kimler var. Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız . Mrb sayfa vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 86

20. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 17-03-2021 01:35:15

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 474

22. Kayseri dan kimler var. Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 317

23. Gaziantep dan kimler var. Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız . Slm siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 301

24. Bu konu : ” Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 49

25. Van dan kimler var. Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız . Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 139

26. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Umarım Çin veya Rusya ile savaşmayız . Merhaba paylaşım inanılmaz güzel, saolun , elif yılmaz – 279

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link