Güneş, 200 yıllık bir güneş lekesi içindedir. Bu, manyetik alanının zayıf olduğu anlamına gelir. Güneşin etrafındaki zayıf bir manyetik alan, daha fazla güneş radyasyonunun bize çarptığı anlamına gelmez mi?

Birden fazla kişi radyasyon hastalığı ve bu virüs arasındaki benzerlikleri fark etti .. ve güneş de “korona” ile tanınıyor.

Kilitlenmeler bunun için mi? Bizi güneşten uzak tutmak için mi? Unutmayın, başlangıçta insanlara bunun başlangıcında bir saatlik bir egzersiz için dışarı çıkmaları söylendi … en azından İngiltere’de bir Virüs ise ve sosyal mesafe ve maskeler bunu engelliyorsa, o zaman neden dışarıda bir zaman sınırı koysunlar?

İspanyol gribi sırasında güneş aktivitesi nasıldı acaba?

Bu gönderi bir şeye girerse, uzun olmasını beklemeyin.

UFO’larla ilgili dikkat dağıtıcı şey de bu mu?

… SensitiveOrder4 tarafından gönderildi
[comments]

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Umarım haklı değilim … ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 283

2. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Umarım haklı değilim … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 243

4. Bu konu : ” Umarım haklı değilim … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 138

5. Siirt dan kimler var. Umarım haklı değilim … . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 353

6. Hatay merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-04-2021 01:42:49

7. Bartın merkezden ben Emine. Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 15-04-2021 17:07:47

8. Van merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 12:50:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link