2020’nin başından bu yana çok şey oldu. Şimdi 2021, insanlar nihayet dünyadaki tüm BS yolsuzluklarına uyanıyor ve gördüklerinin gerçek olmadığı söylenmesinden bıkmış gibi görünmeye başlıyor. Ayaklanmalardan, başkent tepesinin işgaline ve şimdi de Wall Street’e yapılan saldırı. Hâlâ yükselebileceğimizi bildiğim için daha umutlu hissettiğimi söylemeliyim. Herkese güçlü kalın! Bizim sesimiz duyduk!

Author

18 Comments

1. Aksaray dan kimler var. Umutlu hissetmeye başlayan başka kimse var mı? . Mrb bu web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 278

2. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

3. Aksaray merkezden ben . Selamlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 29-01-2021 15:37:09

4. Ağrı dan kimler var. Umutlu hissetmeye başlayan başka kimse var mı? . Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 382

5. selamun aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Umutlu hissetmeye başlayan başka kimse var mı? . Selamlar siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 172

7. Selam paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım

8. Uşak merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 23:19:24

9. Samsun dan kimler var. Umutlu hissetmeye başlayan başka kimse var mı? . selam arkadaşlar sayfan valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 349

10. selamun aleyküm paylaşımın valla çok iyi, sağolun

11. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Umutlu hissetmeye başlayan başka kimse var mı? . Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 147

12. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, teşekkürler

13. Malatya dan kimler var. Umutlu hissetmeye başlayan başka kimse var mı? . Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 67

14. Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler

15. Adana dan kimler var. Umutlu hissetmeye başlayan başka kimse var mı? . Merhaba web sitesi yeminle iyi, tebrikler , memo – 291

16. Şanlıurfa dan kimler var. Umutlu hissetmeye başlayan başka kimse var mı? . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 118

17. Burdur merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 29-03-2021 03:46:22

18. elif yılmaz Reply

Selam sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link