Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması

Elit / yönetici sınıfların tüm nüfusu toplu aşılama konusundaki çaresizliğini açıklayabilecek bir teorim var. Para değil, kısırlaştırma değil, aslında oldukça asil bir şey. Benim teorim şu; Yabancılar yakında Dünya’ya gelecek ve Uzaylıların yanlarında taşıdıkları patojenlere karşı aşılanmamız gerekiyor. Bunun, orijinal Avrupalı ​​kaşiflerin Kuzey Amerika’ya geldiklerinde ve yerli halkların bağışıklık sistemlerinin daha önce hiç görmediği hastalıklarla Aborijin nüfusunu yok etmelerine benzer olduğunu hayal ediyorum.

Açıkça, Uzaylıların kaçınılmaz olarak geleceğini herkese açıklamak toplumsal çöküşe neden olacaktır. Düzenli grip / soğuk algınlığı, tüm dünyanın toplu olarak korkabileceği bu öcü adam virüsü olarak yeniden markalandı. Medyayı korku propagandasıyla doldurun ve halka aşı olmadan asla normale dönmeyeceğimiz konusunda bir umutsuzluk aşılayın … ve olmayacağız.

Uzaylıların 2040 yılında maske takan ve aşı olan çocuklar / küçük çocuklar 20’li yaşlarında ve kendi çocuklarına sahipken geleceğini tahmin ediyorum. MRNA’nın devreye girmesi bir veya iki nesil alabilir.

Belki de bu, halkın kitlesel aşılamasını iyi bir şey olarak haklı çıkarmaya çalışan beynimdir. Diğer tüm açıklamalar kıyamet günü senaryoları veya toplu kısırlaştırma gibi görünüyor.

“Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi güzel, saolun , Hasan – 78

2. Diyarbakır dan kimler var. Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması . selamun aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 243

3. Yalova dan kimler var. Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması . Slm siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 301

4. Çorum dan kimler var. Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 148

5. Konya dan kimler var. Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması . Selam herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 290

6. Malatya merkezden ben emin. Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 11-01-2021 18:44:51

7. Kütahya merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 14-01-2021 05:57:54

8. Osmaniye dan kimler var. Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 348

9. Bu konu : ” Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 154

10. Kütahya merkezden ben emin. Selamlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-02-2021 01:56:34

11. Bu konu : ” Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 309

12. Ordu dan kimler var. Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması . Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 243

13. Kırklareli dan kimler var. Umutsuzluğun Toplu Aşılamaya Alternatif Açıklaması . selamun aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 300

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link