Ortalama özel kolej maliyeti 55.000 $ / yıl. Ortalama bir öğrenci 5 ders / dönem veya 10 / yıl alır. Bu 5.500 $ / sınıf anlamına gelir Ortalama ders, bir sömestrde 15 hafta boyunca haftada 2.5 saattir. Bu 37,5 saat / sınıf.

37,5 saat ders için 5.500 $. Bu 146,67 $ / saat.

Uzmanlara ilgi alanınızdaki bire bir eğitim için 146,67 $ / saat ödemeyi teklif ettiyseniz, ışık yılları önde olursunuz ve bazı saçma Fransız Edebiyatı derslerinde 5.500 $ israf etmezsiniz (boşa harcanan derslerin biraz üzerinde). BTW, 146.67 $ / saat ~ 300.000 $ / yıl, yani evet, bunu yapmaya istekli (veya çok daha az) insanlar bulacaksınız.

Bunun yerine, çocuklar borç içinde yaşamaya başlarlar ve hızla kredi kartı ve alışveriş sepeti ödemelerinin kölesi olurlar.

Author

37 Comments

1. Kırklareli merkezden ben memo. Mrb siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 10-04-2021 22:34:54

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 151

3. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-04-2021 23:34:17

4. Denizli dan kimler var. Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. . Slm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 107

5. Tunceli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 11-04-2021 18:46:46

6. Bu konu : ” Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 436

7. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. . Selam siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 228

8. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 11-04-2021 18:58:42

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 141

10. Samsun dan kimler var. Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. . Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun , – 277

11. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 35

13. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım 11-04-2021 19:29:12

14. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 11-04-2021 19:40:17

15. selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden güzel, face de paylaştım , gaye – 153

17. Kayseri merkezden ben doruk. Selamlar siten inanki dikkat çekici, sağolun 11-04-2021 19:59:32

18. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler 11-04-2021 20:08:56

19. Bu konu : ” Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , – 65

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 228

21. Merhaba bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. Elazığ merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2021 20:44:39

24. İzmir merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-04-2021 20:53:42

25. Malatya dan kimler var. Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. . Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım , Hasan – 299

26. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

27. Kırşehir dan kimler var. Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. . Selamlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun , banu – 61

28. Ağrı dan kimler var. Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. . Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ziya – 112

29. Bu konu : ” Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 428

30. Bu konu : ” Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 250

31. Bursa dan kimler var. Üniversite bir aldatmaca ve gençleri gerçekten geride tutan bir sistemdir. Bazı basit matematik için yorumlara bakın. . selamun aleyküm web siten valla iyi, twitter da paylaştım , – 500

32. Erzincan merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-05-2021 15:31:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link