Aşılar hakkında çok farklı şeyler duydum ve neye inanacağımdan emin değilim. Aşıların senin için kötü olduğunu duydum. Ayrıca tamamen güvenli olduklarını duydum. Ayrıca aşıların hükümetin bizi öldürmek için bir komplo olduğunu da duydum. Neye inanacağımdan emin değilim. Lütfen bana yardım edebilir misin?

93 Comments

1. Karaman dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım , Hasan – 497

2. Gümüşhane merkezden ben gaye. Selam siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım 02-08-2021 22:29:16

3. Balıkesir merkezden ben memo. Selamlar siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım 02-08-2021 22:29:50

4. Selam herkese sayfan gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

5. Erzurum dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 189

6. Tekirdağ dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 399

7. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Merhaba siteniz valla dikkat çekici, şukuladım , doruk – 29

8. Edirne dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . selamun aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 234

9. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Slm web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 333

10. Merhabalar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Bilecik merkezden ben mehmet. Slm sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 03-08-2021 00:14:57

12. Slm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Nevşehir dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Merhabalar sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 398

14. Iğdır dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 287

15. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım

16. selamun aleyküm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

17. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, şukuladım

18. Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, tebrikler

19. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 03-08-2021 01:52:56

20. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 9

21. Bursa dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selamın aleyküm web siten harbiden mükemmel, teşekkürler , – 428

22. Kayseri dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 259

23. Kırşehir merkezden ben . Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 03-08-2021 02:29:24

24. Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

25. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , emin – 499

26. Çorum dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selam web siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım , Emine – 134

27. Ağrı dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 56

28. Manisa dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 128

29. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 486

30. Kahramanmaraş dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 423

31. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, face de paylaştım , ahmet – 261

32. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, saolun , mehmet – 352

33. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler , Hasan – 108

34. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

35. Yozgat dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . selam arkadaşlar sayfa inan ki iyi, şukuladım , memo – 133

36. Şırnak dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 342

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 12

38. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 439

39. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 04-08-2021 01:25:11

40. İzmir merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım 04-08-2021 01:25:45

41. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sağolun 04-08-2021 01:36:19

42. Bilecik merkezden ben Hasan. Selamlar web siten inan ki iyi, teşekkürler 04-08-2021 01:36:37

43. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla güzel, facebookta paylaştım , ali – 130

44. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 255

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, saolun , Gürbüz – 119

46. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 371

47. Sakarya merkezden ben ziya. Slm siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 05:45:49

48. Bingöl merkezden ben memo. Selam siteniz vallaha billaha iyi, saolun 04-08-2021 05:47:15

49. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 178

50. Bilecik dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selam herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 317

51. Kastamonu dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım , banu – 354

52. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

53. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

54. Merhabalar web siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 382

56. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 110

57. Uşak merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, saolun 04-08-2021 06:20:07

58. Merhabalar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

59. Muğla merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım 04-08-2021 06:29:30

60. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, saolun , ali – 480

61. İstanbul dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 370

62. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım , ali – 265

63. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 186

64. Gürbüz Reply

Slm siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

65. Hakkari merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 04-08-2021 20:55:51

66. Gürbüz Reply

Selamlar bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Merhaba siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 444

68. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 118

69. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun

70. Hakkari dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . selam arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 266

71. Gürbüz Reply

Slm sayfan harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

72. Sinop dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 269

73. Kırklareli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 25-08-2021 08:07:46

74. Mersin merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, şukuladım 26-08-2021 19:36:13

75. Niğde dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 102

76. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 129

77. Merhabalar sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

79. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler 29-08-2021 15:47:05

80. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki iyi, facebookta paylaştım , Emine – 149

81. Osmaniye dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . Mrb web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , memo – 112

82. Bitlis dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , hatice – 38

83. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

84. Niğde dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 239

85. Merhaba paylaşımınız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

86. Düzce dan kimler var. Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 20

87. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , Emine – 141

88. Bu konu : ” Üniversitede birinci sınıf öğrencisiyim ve yurtta yaşıyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, saolun , – 286

89. Bingöl merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın inan ki çok güzel, face de paylaştım 19-09-2021 21:03:38

90. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

Write A Comment