Kötü şöhretli BIG’in yanı sıra Tupac ve Eazy-E’nin diğer ülkelerde “Jurassic 5” olarak hala hayatta olduğuna ve Tupac’ın en belirgin olanı olduğuna inanıyorum, aynı yüze ve dişlere sahip, sadece sakalı ve uzun saçları var. Sunucu Akil’e bakarsanız, kılık değiştirmiş Tupac olduğu çok açık. Bence bu rapçilerin üçü de İlluminati tarafından yapıldı ve hepsi İlluminati tarafından “öldürüldü”. JAY-Z (ve eşi Beyoncé) de, JAY’in 2000 albüm kapağı “The Dynasty”de bir el piramidi yakması ile açıkça İlluminati’dir. Biggie’nin post-“death” albümünün adının “Life after Death” olmasının da tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca, şeytani kanlı Nike saçmalıklarıyla yanıp sönen Eminem ve Lil Nas X gibi başka rapçileriniz de var. Çoğu popüler müzik sanatçısının, söyledikleri kişi, spor ikonları olduğuna inanmakta güçlük çekiyorum.

33 Comments

1. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 108

2. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 221

3. Bolu merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha güzel, twitter da paylaştım 28-06-2021 01:43:53

4. Düzce dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 237

5. İstanbul merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 01-07-2021 07:14:36

6. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , – 329

7. Antalya dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sağolun , memo – 226

8. Balıkesir dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . Mrb sayfa gerçekten çok iyi, sağolun , banu – 494

9. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. Slm siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 51

10. Giresun dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 89

11. Kars dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 98

12. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 290

15. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 205

16. Erzincan dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, şukuladım , mehmet – 413

17. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. Selam sayfan cidden çok güzel, face de paylaştım , – 103

18. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 27

19. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 138

20. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

21. Bilecik merkezden ben emin. Merhabalar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 11-08-2021 17:14:42

22. Bitlis dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . Mrb siteniz cidden çok güzel, şukuladım , – 163

23. Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, tebrikler , banu – 100

25. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 316

26. İzmir dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . Merhaba herkese sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler , doruk – 189

27. Erzurum dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . Selam web siteniz inan ki güzel, teraziye tıkladım , emin – 413

28. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, face de paylaştım , ziya – 418

29. Kayseri merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2021 10:28:39

30. Bu konu : ” Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 286

31. Antalya dan kimler var. Ünlü BÜYÜK Tahmini 9/11? / Rapçi Illuminati işaretleri ve düşünceleri . selam arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 154

Write A Comment