Gitaristleri videolarda veya röportajlarda müzik çalarken izlerken, yalnızca kısa bir süre için ellerini yakınlaştırdıklarını fark ettim. Bence onların, çoğu videonun şarkıların nasıl çalındığını açığa çıkarmak için yeterli el tekniği göstermemesini sağlayan gizli bir gitarist kodu. Mükemmel şarkıyı hazırlamak için haftalarca harcasaydım, insanların öğrenmesi için oyun yolunun sıvanmasını istemem.

Author

28 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 319

2. Van merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, tebrikler 19-08-2021 00:25:34

3. Kırıkkale dan kimler var. Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 4

4. Çorum dan kimler var. Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. . Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 206

5. Bu konu : ” Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 490

6. Sakarya merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-08-2021 00:41:29

7. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

8. Burdur merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 19-08-2021 02:47:56

9. Kırşehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 19-08-2021 02:52:54

10. Uşak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-08-2021 05:54:21

11. Bu konu : ” Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 355

12. Bu konu : ” Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 369

13. Gaziantep dan kimler var. Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. . Mrb paylaşımınız ciddiyim çok güzel, tebrikler , ali – 314

14. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhaba sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-08-2021 23:49:40

15. Bilecik dan kimler var. Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. . Mrb web siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 43

16. Kütahya dan kimler var. Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 237

17. Bu konu : ” Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 258

18. Giresun merkezden ben ali. Merhabalar siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:07:51

19. Kars merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 02-09-2021 03:11:30

20. Giresun dan kimler var. Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. . Mrb web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , hatice – 179

21. Bu konu : ” Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 329

22. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 146

23. Aksaray merkezden ben ali. Selamlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-09-2021 09:19:42

24. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 11-09-2021 14:25:10

25. Sinop dan kimler var. Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. . Merhaba siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 268

26. Slm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

27. Eskişehir dan kimler var. Ünlü gitaristler nasıl çaldıklarını videolarda saklıyor. . Selam herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 298

Write A Comment