Kategoriler
Genel

Ünlüler Los Angeles’ta bir Cannibal Restaurant’ta yiyor mu?

Okuduğum yakın tarihli bir makale, Katy Perry, Meryl Streep, Gwen Stefani ve Chelsea Clinton’un insan eti üzerinde yemek yediğini iddia etti. Los Angeles restoran sahnesi turistlere ve yerlilere karanlıkta yemek yeme, meyve suyu temizliği yapma, çim kupürleri yeme ve dondurucudan geçerek gizli bir avluya girme şansı sunuyor. 10 Ocak 2018 tarihli “sahte haber makalesine” göre, bazı seçkinler de var – Meryl Streep, Chelsea Clinton, Katy Perry ve diğer insan eti ve adrenokrom hakkında yemek yeme fırsatı: … Şimdi, snopes hakkında resmi rapor yamyam kulübünün olmadığını söylüyor. Rapor, Haber Teliniz adlı sitenin makalelerini iki bileşene dayandığını söylemeye devam ediyor: ilk olarak, en az 2009’dan beri çevrimiçi olan sahte bir “Cannibal Club” web sitesi; ve ikincisi, Streep, Clinton ve Perry’yi üye olarak listelediği iddia edilen “sızan” bir belge. Daha sonra bunu Snopes web sitesinin aslında sadece hasar kontrolü ve meşru komploları gözden düşürmek için birden fazla “sahte haber çıkışı” sahibi ve kontrol ettiği bir teoriyle bir araya getireceğim.

… ama ilk önce. Cannibalclub.org’daki “personel” fotoğraflarının hepsinin stok fotoğraf web sitelerinden geldiği söyleniyor. Siteyi kim tasarlarsa, sözde sahibi Elspeth Blake için “Kırklı yaşlarında güzellik” etiketli bir fotoğraf kullandı; “Sanat Yönetmeni” Kahraman Conners’ın fotoğrafı olarak “Beatnik Nick”; ve “Servis Yöneticisi” Raven Chan için “Japon kadın kolsuz bluz”. Chef de Cuisine Sophie Laffite’in bir zamanlar otomatik sigorta web sitesinde kullanılan bir iStock fotoğrafı olduğu için fotoğraf oldukça değirmen.

Her durumda, snopes web sitesi sonunda “Katy Perry, Meryl Streep ve Chelsea Clinton insan eti üzerinde dined” iddia resmi olarak yanlış kanıtlanmıştır. Dava kapandı.

“Sahte haberler” sitesi de bir zamanlar Katy Perry’nin “ürünün etinin dünyadaki en iyi et olduğunu” söylediğini söyleyerek, etin “nefis lezzetini” ürünün “tabu doğasına” indiren Katy Perry’ye göre “ve yasak zevkler her zaman en lezzetlidir.”

Yamyamlığın “düşündüğünüzden çok daha popüler” olduğunu iddia etmeye devam eden Katy Perry, “Hollywood’daki birçok insanın size insan etinin dünyadaki en iyi, mutlak en iyi et olduğunu söylediğini” iddia etti.

“Sızan Belge” (indirilmiş olan), “Meryl Streep, Chelsea Clinton, Katy Perry ve bir sürü insanın insan eti üzerinde yemek yaptığını ve / veya ruh pişirme etkinliklerine katıldığını iddia ediyor.

Bilinen şey, Haber Telinizin yamyam kulübü web sitesini oluşturmadığı, ancak yamyam kulübünün “sızdırılmış” listesini yayınlamış olmalarıdır. News Wire, National Geographic yazarı33 tarafından yazılan “33” kitabında bulunan benzer bir “gizli toplum” hakkında bir makale de yayınladı. Yamyam kulübü “sızdırılmış” listesi makaleye gönderildi.

Şimdi burada ilginç hale geliyor.

8 Haziran 2017’de Youniverse, “Snopes Sahtekarlık Ve Eleştiriye Bu Şekilde Yanıt Verme” başlıklı bir makale yayınladı. Makalede Youniverse, Snopes’in itibarını eleştiriyor ve kurucusunun bir sahtekarlık olduğunu iddia ediyor. “Şöhretinden” para kazanmak ve CIA için yanlış bilgi yaymak için web sitesini oluşturduğunu belirtiyor. Ayrıca, web sitesini kendisiyle aynı fikirde olmayan herkese saldırmak için kullandığını iddia ediyor. Snopes’in George Soros’a ait olduğunu ve Illuminati ile bağları olduğunu iddia etmek kadar ileri gider.

Makale daha sonra “sızan” listenin sahte olduğunu ve “gerçek” listenin ** SNOPES ’KENDİ SUNUCULARI ** üzerinde buldukları bir dosyada bulunduğunu belirtmektedir. Youniverse, sunucuya hacklendiğini ve dosyayı indirdiğini iddia ediyor.

Birden fazla kaynağa göre yamyam iddiaları en azından doğrudur, ancak soru listede kimin aktif olduğu ve hangi listenin gerçek olduğudur. Satanistler olduğuna inanılan ya da en azından okültle ilgilenen Hollywood’un en etkili insanlarının “Gerçek sızan” bir listesi var. En azından kısmen doğru olduğu söylenen diğer liste de var. Ancak bu gerçekten kanıt değil, sadece bir demet dedi. Ancak yamyam listesi iddiaları Marina Abramovic fotoğraflarıyla karşılaştırılabilir ve aynı grup insanlarla çok sayıda eşleşmemiz var. Bu muhtemelen bir tesadüf değil.

Snopes listesindeki en önemli şeylerden bazıları: Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Bill Maher, Lady Gaga, Miley Cyrus, Chris Rock, Matt Damon, Bradley Cooper, Arianna Huffington, John Cusack, Elizabeth Banks, Uma Thurman, David Lynch, Robert De Niro, Samuel L.Jackson, Anderson Cooper, Angelina Jolie, Don Cheadle, Robert Downey Jr. … Marina Abramovic ve Jacob Rothschild bu isimlerin her birine bağlanabilir. “Cannibal Club” a üye olup olmadıklarını bilmiyorum ama bir şekilde listelerin hepsinde mi? Snopes elbette listenin sahte olduğunu iddia eden çok sayıda örnek olduğunda bir sahtecilik olduğunu iddia etti.

İç kaynaklar, ruh pişirme etkinliklerinde veya benzer işlevlerde herkesin görüldüğünü doğrular. En güvenilir kaynak elbette kendi ifadeleridir. Bunların en ünlüsü, kim olduğunu biliyorsunuz – bir röportajda insan eti üzerinde yemek yediğini söyledi.

Sanırım bu liste var, korunuyor ve kimse itiraf etmek istemiyor. Ama bunun bir komplo teorisi olduğunu düşünmüyorum, bence bu bir gerçek.

“Ünlüler Los Angeles’ta bir Cannibal Restaurant’ta yiyor mu?” için 21 yanıt

Çorum merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-07-2020 06:41:10

Ağrı merkezden ben mehmet. Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-07-2020 17:21:41

Karabük merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler 28-07-2020 01:19:59

Trabzon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, facebookta paylaştım 06-08-2020 19:37:13

Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-08-2020 13:57:15

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler 09-09-2020 09:47:55

Kayseri merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 28-09-2020 08:09:31

Gürbüz için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir