Medyadaki insanların çoğunun dünyada olup biten pek çok şeye bu kadar kör olduğunu düşünmeden edemiyorum. Çok uzun zaman önce müzisyenler, film yapımcıları, oyuncular vb. Daha karmaşık siyasi yorumlar ve daha da cesur ve anlamlı protesto eylemleri yapıyorlardı. Şimdi herkes masaya gerçek bir argüman getirmeyen bir sosyal adalet şablonunu takip ediyor, hepsi tanıtım ve propaganda gibi görünüyor. Bu insanlar kolayca kontrol edilebilecekleri için mi seçilmiş? Emin değilim, herhangi bir fikrin var mı?

Author

62 Comments

1. Şırnak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-09-2020 17:39:31

2. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 20-09-2020 18:52:27

3. Merhaba sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa valla çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 02:20:49

5. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 09:16:34

6. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım

7. Erzincan merkezden ben gaye. Slm web sitesi valla çok iyi, sağolun 11-10-2020 08:05:55

8. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla hayran edici, saolun , ali – 362

9. Konya merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 23-10-2020 21:22:27

10. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun

11. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, tebrikler

12. Kırklareli merkezden ben ali. Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-11-2020 20:04:56

13. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 311

14. selamun aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

15. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Aydın merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-11-2020 02:10:32

18. Selamlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

19. Afyon dan kimler var. Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? . selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 91

20. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, saolun

21. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten vallaha güzel, teşekkürler 10-12-2020 04:04:42

22. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 407

23. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, saolun , mehmet – 186

24. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 475

25. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

26. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 350

27. Hakkari merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 23:28:52

28. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 356

29. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 03-01-2021 10:20:54

30. Erzurum merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-01-2021 09:24:58

31. Slm sayfan yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

32. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

33. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 15-01-2021 01:42:09

34. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 187

35. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , memo – 167

36. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki hayran edici, face de paylaştım , ali – 128

37. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 119

38. İstanbul merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım 02-02-2021 16:04:04

39. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

40. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 166

41. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 244

42. Artvin dan kimler var. Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? . selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 169

43. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 403

44. Selamlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

45. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? . Selam herkese sayfan vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 464

46. Trabzon merkezden ben . Merhaba sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 20:23:52

47. Kırklareli dan kimler var. Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? . Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 398

48. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 151

49. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, tebrikler

50. Kocaeli dan kimler var. Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? . Selam sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 281

51. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız valla güzel, tebrikler 04-05-2021 05:03:01

52. Nevşehir dan kimler var. Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? . selamun aleyküm web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım , – 344

53. Nevşehir merkezden ben ali. Selamlar web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 03:48:11

54. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 20:30:51

55. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? . selam arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 489

56. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun 29-05-2021 07:19:11

57. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 190

58. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, saolun , Hasan – 436

59. selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

60. Kocaeli merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-06-2021 03:25:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link