Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı?

Medyadaki insanların çoğunun dünyada olup biten pek çok şeye bu kadar kör olduğunu düşünmeden edemiyorum. Çok uzun zaman önce müzisyenler, film yapımcıları, oyuncular vb. Daha karmaşık siyasi yorumlar ve daha da cesur ve anlamlı protesto eylemleri yapıyorlardı. Şimdi herkes masaya gerçek bir argüman getirmeyen bir sosyal adalet şablonunu takip ediyor, hepsi tanıtım ve propaganda gibi görünüyor. Bu insanlar kolayca kontrol edilebilecekleri için mi seçilmiş? Emin değilim, herhangi bir fikrin var mı?

“Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı?” üzerine 42 yorum

1. Şırnak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-09-2020 17:39:31

2. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 20-09-2020 18:52:27

3. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa valla çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 02:20:49

4. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 09:16:34

5. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla hayran edici, saolun , ali – 362

6. Konya merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 23-10-2020 21:22:27

7. Kırklareli merkezden ben ali. Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-11-2020 20:04:56

8. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 311

9. Afyon dan kimler var. Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? . selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 91

10. Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten vallaha güzel, teşekkürler 10-12-2020 04:04:42

11. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 407

12. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, saolun , mehmet – 186

13. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 475

14. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 350

15. Hakkari merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 23:28:52

16. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 356

17. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 03-01-2021 10:20:54

18. Erzurum merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-01-2021 09:24:58

19. Karabük merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 15-01-2021 01:42:09

20. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 187

21. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , memo – 167

22. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki hayran edici, face de paylaştım , ali – 128

23. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 119

24. İstanbul merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım 02-02-2021 16:04:04

25. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 166

26. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 244

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link