Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı?

Medyadaki insanların çoğunun dünyada olup biten pek çok şeye bu kadar kör olduğunu düşünmeden edemiyorum. Çok uzun zaman önce müzisyenler, film yapımcıları, oyuncular vb. Daha karmaşık siyasi yorumlar ve daha da cesur ve anlamlı protesto eylemleri yapıyorlardı. Şimdi herkes masaya gerçek bir argüman getirmeyen bir sosyal adalet şablonunu takip ediyor, hepsi tanıtım ve propaganda gibi görünüyor. Bu insanlar kolayca kontrol edilebilecekleri için mi seçilmiş? Emin değilim, herhangi bir fikrin var mı?

“Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı?” üzerine 9 yorum

1. Şırnak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-09-2020 17:39:31

2. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 20-09-2020 18:52:27

3. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa valla çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 02:20:49

4. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 09:16:34

5. Bu konu : ” Ünlülerin çoğu bir sebepten dolayı aptal mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla hayran edici, saolun , ali – 362

6. Konya merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 23-10-2020 21:22:27

Yorum yapın