Dick Nixon’ın şimdiye kadarki en berbat korkunç şey olarak adlandırdığı, Başkan olmak için basamak taşı olan şeye katılmak. Etkinlikler ayrıca, Moloch’un ateşli göbeğine yıllık “rol yapma” insan kurban etme ritüellerini de içerir. Gevezelik etmeyin ve alıntılanan kelimeleri kullanarak haberciden nefret edin. Siktir et ve bu boku ele al Bohem Korusu İçinde

25 Comments

1. Mersin dan kimler var. Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ziya – 470

2. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

4. Antalya merkezden ben Emine. Selamlar web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 20-07-2021 13:21:19

5. Bu konu : ” Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 331

6. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 21-07-2021 05:15:41

7. Trabzon dan kimler var. Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE . Selamlar siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 253

8. Amasya dan kimler var. Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE . Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 345

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 122

10. Artvin dan kimler var. Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE . selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 89

11. Merhabalar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

12. Kars merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 30-07-2021 10:39:15

13. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

14. Sinop merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-08-2021 15:19:44

15. Bu konu : ” Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ali – 410

16. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 10-08-2021 17:45:46

17. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE . Merhaba bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 193

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE ” çok güzel. Merhaba siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 185

19. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

20. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım

21. Antalya dan kimler var. Unutmayalım ki ŞİMDİ TEMMUZ SONUNA KADAR SİYASİ LİDERLERİMİZ @ BOHEMIAN GROVE . selam arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 381

Write A Comment