Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır.

Yanıldığımı itiraf edeceğim – solların yenilgi ve reddedilme dışında ve bunu normal rasyonel bir malikanede idare etme yeteneği konusunda yanlış – darbeler, yalanlar, propaganda, sahte virüs, ırk savaşı, isyanlar ve sürekli kötü medya haberleri beklemiyordum. Biden’da eksiksiz ve tamamen işe yaramaz bir aday beklemiyordum. O komünlerin en azından orta seviyeye gelip işleri halletmeye çalışacağını düşündüğüm için bir salağım. Koz yapmak için yapılanlar kelimelerin ötesinde

“Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır.” üzerine 16 yorum

1. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran edici, sağolun 05-09-2020 23:24:07

2. Aydın merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teşekkürler 16-09-2020 14:31:21

3. Tunceli merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 17-09-2020 15:00:24

4. Trabzon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:03:50

5. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:36

6. Nevşehir merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 14-10-2020 01:17:33

7. İzmir dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Slm siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 462

Yorum yapın