Yanıldığımı itiraf edeceğim – solların yenilgi ve reddedilme dışında ve bunu normal rasyonel bir malikanede idare etme yeteneği konusunda yanlış – darbeler, yalanlar, propaganda, sahte virüs, ırk savaşı, isyanlar ve sürekli kötü medya haberleri beklemiyordum. Biden’da eksiksiz ve tamamen işe yaramaz bir aday beklemiyordum. O komünlerin en azından orta seviyeye gelip işleri halletmeye çalışacağını düşündüğüm için bir salağım. Koz yapmak için yapılanlar kelimelerin ötesinde

Author

81 Comments

1. Bolu merkezden ben banu. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun 20-08-2020 16:54:10

2. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

3. Bayburt merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, saolun 23-08-2020 07:02:28

4. selamun aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran edici, sağolun 05-09-2020 23:24:07

7. merhaba arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Aydın merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teşekkürler 16-09-2020 14:31:21

9. Tunceli merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 17-09-2020 15:00:24

10. Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

11. Trabzon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:03:50

12. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:36

13. Nevşehir merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 14-10-2020 01:17:33

14. İzmir dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Slm siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 462

15. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 207

16. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 55

17. Selamın aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, sağolun

18. Kastamonu merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız cidden iyi, linkedinde paylaştım 09-11-2020 14:22:30

19. Konya merkezden ben . Mrb web sitesi yeminle iyi, teşekkürler 17-11-2020 17:33:33

20. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 254

21. Gaziantep dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Selamlar sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 183

22. Selam paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım

23. Mersin dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Selamlar siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 172

24. Bayburt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım 08-12-2020 15:15:09

25. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

26. Merhaba siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

27. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

28. Giresun dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 85

29. Mrb paylaşımınız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

30. Bayburt dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 215

31. Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, teşekkürler

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 239

33. Niğde merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 11-01-2021 21:38:49

34. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ziya – 495

35. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 147

36. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 29-01-2021 16:02:13

37. Selam herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

38. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 199

39. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

40. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 12

41. Bitlis dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Slm web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , doruk – 155

42. Ankara merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 23-02-2021 18:45:39

43. Trabzon dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Slm sayfa inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 493

44. Bilecik dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Mrb siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 330

45. Burdur merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 15-03-2021 19:27:49

46. Slm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

47. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, şukuladım , Emine – 384

48. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden güzel, şukuladım , ali – 445

49. Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar sayfan valla çok iyi, twitter da paylaştım 11-04-2021 14:48:31

50. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inan ki güzel, saolun 13-04-2021 14:43:00

51. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ali – 471

52. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 345

53. Kütahya merkezden ben Hasan. Mrb web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-05-2021 19:07:04

54. Elazığ dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Merhaba web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , hatice – 137

55. Ardahan merkezden ben Emine. Slm siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 12-05-2021 21:17:11

56. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha iyi, şukuladım , – 211

57. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , memo – 213

58. Merhaba sayfan cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

59. Karabük dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 229

60. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 232

61. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

62. Ardahan merkezden ben Emine. Selam sayfanız valla çok güzel, teşekkürler 16-06-2021 17:42:18

63. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler , memo – 27

64. Burdur dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . selamun aleyküm siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 459

65. Iğdır dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 97

66. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Emine – 271

67. Tunceli dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Selam herkese paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 256

68. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

69. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 392

70. Bu konu : ” Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 266

71. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, saolun , elif yılmaz – 283

72. Kayseri merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sağolun 23-07-2021 01:11:07

73. Çanakkale merkezden ben banu. Merhabalar siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 18:25:50

74. Kütahya merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2021 13:27:35

75. Niğde dan kimler var. Unutmayın, ne olursa olsun, Trump ve Q hakkında yanıldığınızı asla kabul etmeyin, çünkü ne kadar aptal olduğunuzu ve sandığınız kadar akıllı olmadığınızı kabul etmek olacaktır. . Merhaba siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link