11 Eylül’de 3000 Amerikalının öldürülmesini planlayan bir teröriste öldürüldükten sonra “geleneksel İslami cenaze töreni” verildi. Vücudu yıkandı ve bir subay, ana dili İngilizce olan biri tarafından Arapçaya tercüme edilen hazırlanmış dini açıklamaları okudu. Bunu neden yaptılar ki? Teröristin binlerce kişiyi öldürürken kendi dini dışında hiçbir dine saygı duymadığı açıkça söylenirse, terörist dinine saygı gösterecekler.

Author

20 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 15

3. Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 14

5. Bu konu : ” Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 368

6. Bursa dan kimler var. Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? . Merhaba herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 303

7. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 04-02-2021 13:09:06

8. Bu konu : ” Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki güzel, saolun , ali – 362

9. Bu konu : ” Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, şukuladım , gaye – 223

10. Bu konu : ” Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 141

11. Aydın dan kimler var. Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? . Selamlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, saolun , ziya – 466

12. Bu konu : ” Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 414

13. Kars dan kimler var. Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? . Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 259

14. Bayburt dan kimler var. Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? . Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 403

15. Rize dan kimler var. Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? . Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 262

16. Bu konu : ” Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 8

17. Bolu merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım 08-04-2021 22:49:21

18. Ardahan dan kimler var. Usame Bin Ladin’e uygun bir İslami saygılı cenaze töreni yapılmasını tuhaf bulan var mı? . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 320

19. Bayburt merkezden ben . Selam herkese siten valla güzel, şukuladım 21-04-2021 12:40:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link