Usame Bin Ladin’in kişisel bilgisayarında “Gevşek Değişim” filmi vardı. CIA bizi trol mü ediyor? Ya da Narsist ikiyüzlü deli adam?

Usame Bin Ladin’in kötü bir adam olduğuna inanıyorum ve onun yerine (ihtiyaç duymadığı) gerçekten istediği teklif edildi. Şöhret, dikkat, korku, saygı, diğer aşırılık yanlıları tarafından bir “tanrı” olarak görülmek. Sanırım rolü seve seve aldı. George W. Bush jr’ın Dick Cheney, Rumsfeld, Powell ve Rice ile bir odada 11 Eylül’ü planlayan bir odada oturduğuna inanmıyorum. Benim inandığım şey, Amerikan ve Birleşik Krallık hükümetinin bazı yönlerinin (resmi olarak kamuoyunca biliniyor ya da biliniyor) saldırıların geldiğini bildiğidir ve Vatanseverlik Yasasını bozup, Ortadoğu’da çok daha büyük ve güçlü bir varlığa sahip olmak için özür dilerim. Petrol ya da Afyon’u önemsediklerini sanmıyorum. Ve onlara kendilerine “Yapmamız gereken bu veya Isreal dahil olmak üzere bireysel ülkelerimizi ve vatandaşlarımızı korumak için emir vermemiz” dediklerine inanıyorum. Bu, 11 Eylül olayına dair düşüncem.

Pek çok insanın çok farklı hissedeceğini biliyorum ve bu denizaltında olduğumdan eminim ki 1000 üyeye saldırılarla ilgili bireysel düşünceler veya görüşler sorduğum için, Usame Bin Ladin kendisi gelse bile 1000 farklı cevap alacağım.

Bin Ladin’in ’01’de Afganistan’daki çok erken bombalamalarda öldürüldüğüne ya da Afganistan ve Pakistan’ın dışındaki gizli bir yere taşındığına hep inandım. İnsanların her zaman onun bir CIA ajanı olduğunu veya CIA tarafından yaratılmış kurgusal bir kişi olduğunu söylediklerini okudum ve duydum, hatta insanların Barack Obama’nın 11 Eylül öncesi ve sonrası propaganda videolarında Bin Ladin’i gerçekten OYNADIĞINI söylediğini bile hatırlıyorum. öz. İnsanların Bin Ladin’in CGI, Bin Ladin’in Amerika’da bir aktör olduğuna inandığını okudum ve duydum ve her şeyi yeşil ekran, makyaj ve CGI aracılığıyla yaptılar …

The Navy Seals 2011’de yüzünü havaya uçurduktan sonra büyüleyici bir şey oldu. Mühürler, Bin Ladens kişisel bilgisayarını ele geçirdi. Ve FBI aslında orada ne olduğunu ortaya çıkardı. Ve dürüst olmak gerekirse, lanet olası aklımı uçurdu … işte 11 Eylül’ün sözde “Beyni” nden beklemeyeceğiniz gerçekten tuhaf birkaç şeyin listesi, Batıdan bu kadar nefret eden adam, bunu yaşam misyonu haline getirdi kültürü ve insanları hakkında her şeyi kınamak. Aşırılık yanlısı İslam adına binlerce aşırıcıya kendilerini öldürmeleri veya havaya uçurmaları için ilham veren adam …

Eminim çoğunuz buna aşinasınız, ancak Usame Bin Ladin’in kendisini bir PC’de oturup bu tür şeyleri indirdiğini hayal etmeye çalışmayanlar için

1. Klasik Charlie beni YouTube’dan ısırdı

2. Çoraptan ipodun nasıl kroşe edileceğine ilişkin videolar

3. Tom & Jerry çizgi filmleri

4. Resident Evil filmi

5. Görünüşe göre çok sayıda sevimli kedi videosu

6. Mizah

7. Pembe Panter çizgi filmleri

8. Vatikan ve seks suçları hakkında belgeseller

9. Alternatif boyutlarla ilgili videolar

10. YouTube’da dövüşen kadınlar

11. “Kuran okuyan sevimli çocuk”

12. Angel’s ile ilgili videolar

13. Gevşek Değişim pt 2

14. Birden çok Disney çocuk filmi

15. Video Oyunu Final Fantasy VII oynamanın rolü

16. Onun hakkında birçok belgesel

17. Küçük çocuklara yönelik TON içerik. Herkes bunun kendi küçük çocukları için bir eğlence olduğuna inanıyor gibi görünüyor, ancak ikiyüzlülükler beni hayrete düşürüyor. Batılıların önüne geçin! Ama yatmadan önce Disney ailesinin klasik Arabalarını izleyelim! 🙂

Ayrıca, bu dosyalar yayınlanmadan önce medyanın Bin Ladin’in küçük bir odada oturup batı medyasının kendisi ve 11 Eylül’den birkaç yıl sonraki saldırıları hakkında konuşmasını izlediği videolarını yayınladığını açıkça hatırlıyorum. Bana sorarsan çok acınası …

Ama benim için en çok göze çarpan şey, açık ara Gevşek Değişimdi. Bu herif kendine o kadar sert davrandı ki, Gevşek Değişim’i izlemek için kendi yolundan mı çıktı? Aslında çevrimiçi olarak “Amerikalılar ve Taliban bir konuda hemfikir olabilir ve bu 11 Eylül’ün içeriden bir iş olmadığıdır” gibi raporları okuduğumu hatırlıyorum. El Kaide, bir grup insanın 11 Eylül’ü düzenlediklerine inanmadığını duyunca çok acı çekiyor mu ?! Bunu düşünmek tuhaf değil mi?

Diyelim ki Bin Ladin 20 yıl önce öldü. Diyelim ki kendisi bir CIA aktörü ya da Barack Obama’ydı. Bu dosyaları bu bilgisayara koymak kimin işi vardı? Orada kim oturdu … haydi dünyayı lanet lollar için trolleyelim mi?

“Usame Bin Ladin’in kişisel bilgisayarında “Gevşek Değişim” filmi vardı. CIA bizi trol mü ediyor? Ya da Narsist ikiyüzlü deli adam?” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Usame Bin Ladin’in kişisel bilgisayarında “Gevşek Değişim” filmi vardı. CIA bizi trol mü ediyor? Ya da Narsist ikiyüzlü deli adam? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 211

2. Kırklareli merkezden ben banu. Mrb sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-01-2021 00:51:36

3. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-01-2021 10:55:33

4. Hakkari dan kimler var. Usame Bin Ladin’in kişisel bilgisayarında “Gevşek Değişim” filmi vardı. CIA bizi trol mü ediyor? Ya da Narsist ikiyüzlü deli adam? . Selamlar siteniz inan ki güzel, teşekkürler , Hasan – 458

5. Yozgat dan kimler var. Usame Bin Ladin’in kişisel bilgisayarında “Gevşek Değişim” filmi vardı. CIA bizi trol mü ediyor? Ya da Narsist ikiyüzlü deli adam? . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 131

6. Denizli dan kimler var. Usame Bin Ladin’in kişisel bilgisayarında “Gevşek Değişim” filmi vardı. CIA bizi trol mü ediyor? Ya da Narsist ikiyüzlü deli adam? . merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 145

7. Adıyaman dan kimler var. Usame Bin Ladin’in kişisel bilgisayarında “Gevşek Değişim” filmi vardı. CIA bizi trol mü ediyor? Ya da Narsist ikiyüzlü deli adam? . Selam paylaşımınız inanılmaz mükemmel, tebrikler , Hasan – 112

8. Bayburt dan kimler var. Usame Bin Ladin’in kişisel bilgisayarında “Gevşek Değişim” filmi vardı. CIA bizi trol mü ediyor? Ya da Narsist ikiyüzlü deli adam? . Selam sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 325

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link