USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.”

Eminim daha önce buraya gönderilmiştir, ama bugün bununla ilk karşılaşmamdı, bu yüzden bilmeyenler için paylaşacağımı düşündüm. USS New York, Dünya Ticaret Merkezlerinin erimiş çeliklerinden “fedakarlık yoluyla dövülen güç. Asla unutma” sloganıyla dövülmüş bir Donanma gemisi.

Bu “öldürüldü” yazmanın tuhaf bir yolu.

r / komplo - USS New York - İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı -

https://en.wikipedia.org/wiki/USS_New_York_(LPD-21)

“USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.”” üzerine 8 yorum

1. Kilis dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 317

2. Tunceli dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 372

3. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 130

4. Kars dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 256

5. Rize dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Selamın aleyküm siteniz inanki güzel, facebookta paylaştım , – 332

6. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 07:59:16

7. Balıkesir dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, saolun , emin – 166

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link