Eminim daha önce buraya gönderilmiştir, ama bugün bununla ilk karşılaşmamdı, bu yüzden bilmeyenler için paylaşacağımı düşündüm. USS New York, Dünya Ticaret Merkezlerinin erimiş çeliklerinden “fedakarlık yoluyla dövülen güç. Asla unutma” sloganıyla dövülmüş bir Donanma gemisi.

Bu “öldürüldü” yazmanın tuhaf bir yolu.

r / komplo - USS New York - İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı -

https://en.wikipedia.org/wiki/USS_New_York_(LPD-21)

Author

47 Comments

1. Kilis dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 317

2. Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

3. Tunceli dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 372

4. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 130

5. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 256

6. Rize dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Selamın aleyküm siteniz inanki güzel, facebookta paylaştım , – 332

7. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 07:59:16

8. Balıkesir dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, saolun , emin – 166

9. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 28-02-2021 15:53:16

10. Kocaeli dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 467

11. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler

12. Şanlıurfa dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Mrb sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 135

13. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

14. Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

15. Burdur merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-04-2021 11:35:05

16. Elazığ dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler , emin – 311

17. Selam sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 284

19. Gümüşhane dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Mrb siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 12

20. Tekirdağ dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . selam arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 201

21. Mardin merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-05-2021 01:19:03

22. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 29

23. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. Selam web siten gerçekten mükemmel, saolun , ali – 19

24. Samsun merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2021 14:58:17

25. Kütahya dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Merhaba web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , – 239

26. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 461

27. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 07-06-2021 13:18:42

28. Antalya dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Selamlar paylaşımın harbiden iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 313

29. Elazığ dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 37

30. Ağrı merkezden ben . Merhabalar sayfa harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-06-2021 21:13:38

31. Amasya merkezden ben Emine. Merhabalar siten inan ki güzel, face de paylaştım 24-06-2021 01:39:36

32. Hakkari dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Merhaba herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 408

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 10

34. Bartın dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Selamın aleyküm siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 232

35. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 298

36. Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, sağolun 09-07-2021 23:53:15

37. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 489

38. Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2021 13:14:00

39. Mersin dan kimler var. USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” . Merhaba paylaşımın inan ki mükemmel, saolun , ahmet – 335

40. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-07-2021 20:25:58

41. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, tebrikler , ziya – 246

42. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 87

43. Bu konu : ” USS New York – İkiz Kulelerden Çelikle Yapıldı – “Güç fedakarlık yoluyla kazanılır. Asla unutma.” ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 485

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link