Son zamanlarda 2,95 dolarlık Suave şampuanım bitti, bu yüzden karımın bazı salon malzemelerini denedim. Duruladıktan sonra saçlarım sertleşti ve birbirine yapıştı. Ancak aynı derecede pahalı saç kremini uyguladıktan sonra, bir tarağı kabul etmeye hazır hissetti. Ya da belki bu sadece bir teneke şapka teorisidir.

gönderen … Doody-Face
[comments]

Author

11 Comments

1. Sinop merkezden ben ali. Slm sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 00:28:15

2. Diyarbakır dan kimler var. Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. . Selamlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 277

3. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , – 408

4. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 407

5. Slm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. İstanbul merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-04-2021 21:48:13

7. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 468

8. Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

9. Kırıkkale dan kimler var. Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. . selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, sağolun , Hasan – 389

10. Siirt merkezden ben emin. selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 05-05-2021 18:28:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link