Son zamanlarda 2,95 dolarlık Suave şampuanım bitti, bu yüzden karımın bazı salon malzemelerini denedim. Duruladıktan sonra saçlarım sertleşti ve birbirine yapıştı. Ancak aynı derecede pahalı saç kremini uyguladıktan sonra, bir tarağı kabul etmeye hazır hissetti. Ya da belki bu sadece bir teneke şapka teorisidir.

gönderen … Doody-Face
[comments]

Author

42 Comments

1. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, tebrikler

2. Sinop merkezden ben ali. Slm sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 00:28:15

3. Diyarbakır dan kimler var. Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. . Selamlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 277

4. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , – 408

5. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 407

6. Slm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. İstanbul merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-04-2021 21:48:13

8. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 468

9. Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

10. Kırıkkale dan kimler var. Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. . selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, sağolun , Hasan – 389

11. Siirt merkezden ben emin. selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 05-05-2021 18:28:11

12. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , ahmet – 121

13. Manisa dan kimler var. Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 297

14. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 21

15. Çorum merkezden ben ali. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, sağolun 07-05-2021 02:25:46

16. Hatay dan kimler var. Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 125

17. Tokat merkezden ben Hasan. Slm web siten harbiden mükemmel, şukuladım 12-05-2021 21:17:13

18. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, şukuladım

19. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 421

20. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 362

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 490

23. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, sağolun , doruk – 401

24. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Selam sayfan harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 130

25. Aksaray merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, saolun 10-06-2021 02:50:39

26. Batman merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler 10-06-2021 04:22:39

27. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım , gaye – 294

28. Sinop merkezden ben ali. Merhaba web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 21-06-2021 08:37:49

29. Edirne merkezden ben banu. Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-06-2021 13:53:42

30. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-06-2021 21:08:59

31. Sinop merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 24-06-2021 01:51:50

32. Ardahan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler 02-07-2021 20:15:46

33. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-07-2021 07:04:43

34. Iğdır dan kimler var. Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. . Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 308

35. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler

36. Bu konu : ” Üst düzey şampuanlar, saç kremi kullanmanız için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 139

37. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun

38. Uşak merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sağolun 29-07-2021 12:15:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link