Kategoriler
Genel

USWGO haber muhabiri Brian D. Hill dosyaları Amicus Curiae / Kısa uzatma; ABD Yüksek Mahkemesi’ne avukatlara SCOTUS’ta bilgi istemek için daha fazla zaman tanıyarak rıza

https://justiceforuswgo.wordpress.com/2020/07/07/uswgo-news-reporter-brian-d-hill-files-amicus-curiae-brief-extension-consent-with-us-supreme-court-giving- avukatları-daha-süre-dosya-özetlerine-in-Scottus /

ile Laurie Azgard

Brian’ın annesinden Brian D. Hill’den belgeler içeren bir e-posta aldım [USWGO alternative news]. Brian ile bir mektup dosyalıyor Birleşik Devletler Yüksek Mahkemesi. Brian, onlara bir amicus curiae tipi kısa bir dosya açmak için dışarıdan bir avukat veya parti vermesine izin veriyor. Bir amicus özeti, ‘mahkeme arkadaşından’ bir özet olarak kabul edilir. İçtihat hukuku ve bir mahkemenin yargıçlarına veya hâkimlerine, içtihat hukuku emsalinde büyük bir öncelikli sonuç olasılığı oluşturabilecek bir karar vermede yardımcı olabilecek diğer ilgili bilgileri içerebilen özel bir özettir.

Resim yayınla
Resim yayınla

Bu basit mektup, herhangi bir avukat, yasal savunuculuk kurumu ve hatta herhangi bir hukuk fakültesine ABD Yüksek Mahkemesi davasında amicus özeti [Case # 19-8684].

Bu kampanyada, bu makale için dosyalama veya dosyalama sayısını izleme yöntemi yok. Bununla birlikte, ABD Yüksek Mahkemesi’nde posta yoluyla da dosyalandığını varsayıyorum.

Amicus short / curiae meseleleri, yine ‘mahkemede sahtekarlık’ ve mahkeme tarafından kendisine tahsis edilen davalarda hareket etmeyen bir hakim ile ilgili olarak ortaya çıkmaktadır.

Brian bu mektupta, yargıç bir harekete hiçbir şekilde müdahale etmediğinde hâkimin yargı yetkisini aştığını iddia eder.

Ana mektup
Hizmet beyanı

Mektuptan alıntı:
Dilekçe sahibi, işbu Mahkeme’ye, herhangi bir dış avukat, hukuk fakültesi, yasal savunuculuk örgütü veya parti / memur için, bu Yüksek Mahkeme’nin 37. Kuralına göre bir Amicus Curiae / kısa dosya sunması için yazılı onay verir.
Dilekçe sahibi ayrıca, Genel Müfettiş’e neden bir Amicus Brief’in Mahkeme’ye dışarıdan taraf / memur / avukat tarafından sunulması için rıza verip vermeyeceğini de kabul edip etmeyeceği konusunda önemli meseleleri gündeme getirmeyi sever. dilekçenin neden ulusal öneme sahip bir konu olarak verilmesi ve emsal teşkil eden içtihatlarla herhangi bir çatışmanın önlenmesi gerektiği.

Belgeden daha fazlası:
Dilekçe sahibi itibarını koruyor ve iddialarını şimdiden kanıtladı. Kuzey Carolina Orta Bölgesi ABD Avukatlık Bürosu, Dilekçenin sahtekarlıklara karşı yaptırım yaptırımlarına ilişkin herhangi bir yarışma / yanıt vermedi. Aynı ABD Avukatlık Bürosu, Petitioner’ın ABD Sulh Hakimi Hakimi’nin Petitioner’ın 2255 davasının reddine yönelik emri ve önerisine itirazında mahkeme iddiaları üzerine sahtekarlığa herhangi bir yanıt vermedi. Bunların hepsi, bu Yargıtay davasında söz konusu Mandamus Writ’indeki kayıtlarda toplandı ve bunların hiçbiri yeni ve tamamen “Temyiz Kaydı” (“ROA”) içinde değil. Genellikle mahkeme memuruna yönelik iddiaları ortaya koyan hareketler doğru olmak zorundadır veya Taşıyıcı, Mahkemeyi miras veya zımni yetkilere göre korumak için bir tür yaptırımlara ve cezalara tabi olabilir. Memur, cevap verme tarihini yokmuş gibi cevaplamayı reddettiğinde ya da yoksaydığında, bu kendi sorumluluğundadır. Birisi bana karşı iddialarda bulunsa ve zamanında cevap vermezsem, bu benim kendi sorumluluğumda olurdu. Genellikle Bölge Mahkemesinde bir davaya itiraz edilmediğinde, iddialar genellikle doğrudur, eğer kanuna ve delile dayanırsa, bu karar verilmelidir.
Mandamus’un Yazısı uygun ve Certiorari’nin Yazımı dilekçesi ROA kapsamında uyguntu ve bu Mahkemenin zamanını boşa harcamaz. Bir Amicus Curiae / Brief, ABD Temyiz Mahkemesi’nin bu davada Certiorari Yazısında söz konusu olan elverişsiz kararının sadece içtihat yasası ile çelişmeyeceğini göstermek için gerekli içtihatlar ile ilgili belgelenmiş herhangi bir araştırmaya yardımcı olacaktır. ancak Yüksek Mahkemenin dolandırıcılığı ve hakimlerin kendisine atıfta bulunulan düzgün davalarda hareket etmediği konusunda farklı kararlar veren eyalet ve federal Bölge Mahkemeleri, Devre Mahkemeleri ve Temyiz Mahkemeleri ile çatışabilir. Mahkeme Memuru tarafından. Her iki konu da ilgili mahkemelerin yargı görevlilerinin dürüstlüğü ve sorumluluğu ile ilgilidir.
ABD Bölge Mahkemesinde yalan söyleme, yalancılığa maruz kalma veya herhangi bir sahtekarlık yapma izni verilmesi, Dördüncü Devrenin tamamında ve bu temyiz Mahkemelerinin Devresinde bile mahkemede sahtekarlık yapmanın uygun olduğuna emsal teşkil eder, Federal / Eyalet Hakemlerine yalan söylemek, mahkeme memuru olarak bir davanın kovuşturulmasında aldatıcı olmanın uygun olduğunu ve hiç kimsenin mahkemeyi dolandırmaktan ve Al Capone allık, evet Al Capone tarihi davada referansta bulundu: Amerika Birleşik Devletleri / Alphonse Capone, 17 Ekim 1931. Bu dava Roger J. Stone, Teğmen General Michael Thomas Flynn ve diğer yüksek profilli vakaları etkileyecektir. aleyhinde herhangi bir cezai kovuşturma yapılması, mahkemeye herhangi bir sahtekarlık / sahtekarlık yoluyla yapılmışsa

Mektup, bir amicus curiae’nin dışarıdan bir taraf tarafından davaya sunulması için süre uzatılmasını isteyen 4 sayfalık kısa bir mektup gibi görünüyor. Ayrıca, mektubun tüm Adaletler ve Yüksek Mahkeme katibi için, ‘Brian David Hill / Birleşik Devletler Bölge Mahkemesi davası için certiorari yazısının reddedilip verilmeyeceği konusunda nihai bir karar vermeden önce gözden geçirmesi amaçlanmıştır. Kuzey Carolina Orta Bölgesi için “ancak federal temyizlerin dördüncü aşamasında” Re re: Brian David Hill “unvanı verildi.

Bu siyasi federal ceza davasını çevreleyen haberleri güncellemediyseniz, bu mektubun bahsettiği vakayı referans alan diğer makalelerin fotoğraflarına bakın.

Resim yayınla

https://justiceforuswgo.wordpress.com/2020/06/14/new-meme-to-promote-the-first-qanon-ally-supporter-before-the-us-supreme-court-where-we-go- tek biz-go-all /

Resim yayınla

https://justiceforuswgo.wordpress.com/2020/06/23/email-to-us-solicitor-general-noel-francisco-on-fraud-upon-the-court-brief-in-us-supreme-court- soran-onu-to-tahliye-bataklık /

Resim yayınla

U.S. Supreme Court received petition to review Fraud Upon the Court claims, however not docketed

“USWGO haber muhabiri Brian D. Hill dosyaları Amicus Curiae / Kısa uzatma; ABD Yüksek Mahkemesi’ne avukatlara SCOTUS’ta bilgi istemek için daha fazla zaman tanıyarak rıza” için 16 yanıt

Aksaray merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 05:54:48

Amasya merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 07-07-2020 05:55:01

Erzincan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 07-07-2020 06:42:49

Siirt merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 10:00:03

Uşak merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten valla güzel, face de paylaştım 29-07-2020 00:57:35

Erzincan merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 22:03:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir