https://voteinfo.utah.gov/

Sol altta oy vermek için kaydol’a tıklayın. “Demo sitesine” gitmeye çalışır ve zaman aşımına uğrar. Ne kadar garip. Sahte .gov siteleri oluşturma olanağını ne zaman kazandık?

Yetkili ile karıştırılmamalıdır:

https://vote.utah.gov/

Ancak Google önce yukarıda belirtilen siteyi döndürür. Oy vermek için kaydolmak istiyorsanız, aynı görünen ancak düzgün çalışan bir bağlantıya sahip.

Author

67 Comments

1. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Gürbüz Reply

Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

3. Antalya merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım cidden güzel, facebookta paylaştım 03-10-2020 10:38:12

4. Mrb paylaşım yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

5. Zonguldak dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 256

6. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 5

7. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

8. Bartın dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Selamın aleyküm siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 66

9. Mardin dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . selamun aleyküm paylaşım valla çok güzel, saolun , memo – 173

10. Kocaeli dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, tebrikler , Hasan – 233

11. Kayseri dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Merhaba web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 444

12. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 152

13. Muş merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, sağolun 24-11-2020 01:02:38

14. İstanbul dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Selam bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler , mehmet – 269

15. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-11-2020 23:07:02

16. Hatay dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 476

17. Kars merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-12-2020 06:48:15

18. Aydın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:08:20

19. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 479

20. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 296

21. Bitlis dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 134

22. Bolu dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 35

23. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle çok iyi, face de paylaştım , banu – 1

24. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Slm sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 459

25. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler 27-12-2020 01:06:34

26. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, saolun 29-12-2020 19:22:59

27. Gaziantep merkezden ben ali. Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 01-01-2021 21:28:46

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 75

29. Burdur merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 12-01-2021 00:20:32

30. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 499

31. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, şukuladım , mehmet – 289

32. Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun

33. Uşak merkezden ben ali. Slm sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 19:19:47

34. Hatay merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 06:59:13

35. Erzincan dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun , – 116

36. Bilecik dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 223

37. Kahramanmaraş dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 437

38. Niğde dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, tebrikler , – 35

39. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 217

40. Ankara merkezden ben Hasan. Selam sayfanız vallaha hayran bıraktı, saolun 06-03-2021 21:00:53

41. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

42. Ankara merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten cidden çok iyi, teşekkürler 24-03-2021 19:40:03

43. Ağrı dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Merhabalar web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler , ali – 173

44. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 402

45. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 340

46. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha çok iyi, saolun , hatice – 348

47. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

48. Manisa dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 169

49. Çankırı merkezden ben Emine. Slm siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-04-2021 06:35:49

50. Yozgat dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Emine – 65

51. Yalova dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . Slm sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , banu – 460

52. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler , gaye – 344

53. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, tebrikler , – 235

54. Merhabalar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

55. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 49

56. Mardin merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2021 20:37:11

57. Çanakkale dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, saolun , ali – 300

58. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 26-05-2021 13:52:15

59. Yozgat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2021 13:52:44

60. Bu konu : ” Utah sahte oylama .gov sitesi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 202

61. Nevşehir merkezden ben Hasan. Slm siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 06-06-2021 22:37:06

62. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun

63. Erzincan dan kimler var. Utah sahte oylama .gov sitesi? . selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 163

64. Osmaniye merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun 19-06-2021 22:10:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link