Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur.

Bu oldukça uzun bir video. 13 yaşındaki otistik çocuğun vurulduğu video görülüyor bu polis vücut kamerasının en sonunda. Çocuğun annesi, polise çocuğun gerçek bir silahla silahlanmadığını, bunun yerine bir hayali silahı “olabileceğini” söyledi. Çocuğun böyle bir uydurma silahı ve herhangi bir silahı olmadığı ortaya çıktı. Bu tür davranışlar, birçok polis departmanının izlediği protokollerde gerçekten de çok yanlış bir şey olduğuna ve çoğu zaman bir ebeveynin yapabileceği en kötü hatanın, kendi çocuklarıyla ilgilenirken yardım için polisi aramak olduğuna dair daha fazla kanıttır. . Çok fazla polis, karşılaştıkları birçok ‘soruna’ silahlarının en iyi çözüm olduğunu düşünüyor.

“Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur.” üzerine 47 yorum

1. Tokat merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 22-09-2020 19:38:45

2. Elazığ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 23-09-2020 10:58:34

3. Yozgat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 26-09-2020 20:47:19

4. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:14:04

5. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:18:47

6. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 17-10-2020 17:46:19

7. Uşak merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-10-2020 05:21:33

8. Ankara dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . Mrb sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , doruk – 340

9. Bu konu : ” Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 9

10. Hakkari merkezden ben Aylin. Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-11-2020 15:22:52

11. Bu konu : ” Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 339

12. Bayburt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-11-2020 07:51:51

13. Malatya dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, saolun , ziya – 354

14. Denizli dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . Selam herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun , – 42

15. Bitlis merkezden ben ziya. Selam sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 21:46:15

16. Muğla merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-11-2020 00:18:38

17. Bayburt dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 78

18. Bu konu : ” Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, sağolun , – 89

19. Şanlıurfa dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 409

20. Yalova dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 21

21. Bu konu : ” Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. ” çok güzel. Mrb sayfanız valla hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 454

22. Bu konu : ” Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 36

23. Ardahan merkezden ben ali. Selam siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-01-2021 20:37:16

24. Hakkari merkezden ben ali. Merhaba web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 10:32:39

25. Yozgat dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler , memo – 441

26. Hatay dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . Merhaba sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun , banu – 427

27. Bu konu : ” Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden güzel, tebrikler , ali – 130

28. Gaziantep dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . selamun aleyküm sayfa harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 302

29. Muş dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . Merhaba herkese web siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 108

30. Bu konu : ” Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 242

31. Bu konu : ” Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 187

32. Bu konu : ” Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. ” çok güzel. Mrb siten vallaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 247

33. Isparta dan kimler var. Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur. . selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 405

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link