Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur.

Bu oldukça uzun bir video. 13 yaşındaki otistik çocuğun vurulduğu video görülüyor bu polis vücut kamerasının en sonunda. Çocuğun annesi, polise çocuğun gerçek bir silahla silahlanmadığını, bunun yerine bir hayali silahı “olabileceğini” söyledi. Çocuğun böyle bir uydurma silahı ve herhangi bir silahı olmadığı ortaya çıktı. Bu tür davranışlar, birçok polis departmanının izlediği protokollerde gerçekten de çok yanlış bir şey olduğuna ve çoğu zaman bir ebeveynin yapabileceği en kötü hatanın, kendi çocuklarıyla ilgilenirken yardım için polisi aramak olduğuna dair daha fazla kanıttır. . Çok fazla polis, karşılaştıkları birçok ‘soruna’ silahlarının en iyi çözüm olduğunu düşünüyor.

“Utah, Salt Lake City, polis memurları geceleri otistik bir çocuğu avlar ve onu on bir kez vurur.” üzerine 14 yorum

1. Tokat merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 22-09-2020 19:38:45

2. Elazığ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 23-09-2020 10:58:34

3. Yozgat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 26-09-2020 20:47:19

4. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:14:04

5. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:18:47

6. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 17-10-2020 17:46:19

7. Uşak merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-10-2020 05:21:33

Yorum yapın