Kategoriler
Genel

Ütopya Protokolü = Dünyanın En Küçük Komplosu

Ütopya = ücretsiz güvenli uyuşturucular, sağlık, eğitim, doğum kontrolü, polis ve orduyu savunan kürtajlar.

Hükümetler ve şirketler için% 0 ile yoksullara% 100 ödenen% 100 özel karbon servet vergilerinde 10 yıllık bir aşamadır.

İptal kültür, akademik daire pislik asfiksi ücretsiz konuşma.

7 kişinin ırkçı eşcinsel olduğunu bilmediği inkar etmeyin.

Yeni dünya açık dijital para biriminde karbon kredileri ödeyin.

Kabul etmeyenleri öldür.

İnsanlar kendilerini ücretsiz güvenli ilaçlarla öldürmek istiyorlarsa harika.

Eminim 5 milyar insanı bulamıyorum.

Ah, Ütopya için çok fazla.

Kim veya ne olduğunuz önemli değil, kim ve ne yaptığınız önemlidir.

Kutsal yazı bile Doğa İletişimi Zenginlerin lanet olası olduğunu söylüyor.

Onlar rahipli fizikçilerle karşılaştığınız yayıncılardır.

Bilim birlikte ilerlemiyor, bazı bölümleri geri dönüyor.

Ülkenin dört bir yanında metan püskürten kafaları terk ettik.

Savaşçı ve yolcu jetlerimiz zar zor uçabilir, ancak geçen yıl 4 milyar uçan maymun vardı.

Boeing veya Musk’ı tanrı veya para için uzaya uçmazdım. Tesla kullanmak intihar ve Gaia tecavüzüdür.

Düşük yerçekimi ve yüksek radyasyon gözlerinizi, beyinlerinizi, yumurtalıklarınızı ve toplarınızı kızartır.

Yüksek teknoloji ömrü son derece dağılabilir bir ekosidal ayrıcalık ve geçici değildir.

Mavi ışık ayrıcalığınızın diğer tarafı benim kölenin dehşetidir.

Mavi ışık arazisinde% 100 özel üç aylık temettüleri destekleyen tek kişi James Hansen, George Shultz ve James Baker’dır. Bu adamlar evreninizdeki her şey gibi 100 yaşındalar. Onlar dinozorlar 100 yaşında kanıtıdır.

% 100 özel üç aylık temettüler polisi ve orduyu barış içinde yok edecek.

Sol ve sağ birleşecek. Polis ve ordu bunu istemiyor. Bu yüzden nefreti teşvik ediyorlar.

Nefret bir suç değildir. Her polis bunu biliyor. Uyuşturucular bir suç değildir. Polisler bunu biliyor.

Zengin insanlar nefret ve açgözlülükten para kazanırlar. Git şekil.

Gücün kontrolünü ele geçirmenin tek yolu, tüm dünya için% 100 özel servet vergilerinin gerisine düşmektir.

Bu, sermaye suçu için açgözlülük nedenini ortadan kaldıracaktır.

Bu işkembe okumanız için köleler Afrika ve Çin madenlerinde ölüyor.

Eğer dünya bunu söylediğimi yapmazsa, toplum bozulur ve iç savaş Ağustos – Kasım olur.

Sana bunu söylemekten zevk alırken, bunu yaptığım tüm ciddiyetle, ki bu çok fazla başa çıkamayacağım bir tür anti bathos.

“Ütopya Protokolü = Dünyanın En Küçük Komplosu” için 5 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir