Kategoriler
Genel

UV Işıkları

UV ışığının yüzeylerde ve hatta bakteri ve virüsleri öldürdüğü kanıtlanmıştır. Süt! O kadar bile sterilize Hastane ekipmanı için kullanıyorlar.

Yani büyük soru …

Aptal maskeleri olmayan odalara girmeden önce neden her şeyi ve cildimizin hızlı bir UV’sini UV’ye vermiyoruz. Virüs solunum partikülleri yoluyla bulaşırsa, maskeleri, maske takmayan veya gerçekten hasta olan ve bilmeyen kimselerden yakalamak için maskeleri kullanırsınız. 2007’den yeniden kullanım için maskelerde UV kullanımı üzerine bir çalışma.

Bu yüzden ayrıca Sıcaklık bakteriler vücudun dışında bir kez – özellikle öksürük veya hapşırma yoluyla –

Öyleyse neden yerlere veya kapı yollarına sıcak hava piç eklemiyorsunuz? Ya da mağazalardaki ısıyı 85’e yükseltin ve soğuk tutulması gereken eşyalar için kapaklar olsun mu? Kapılar gibi ve zaten sahip olmamız gereken bok gibi mi?

Bu çalışmaları yapın. Lanet bir aşı yerine bunu yap. Virüs ısındığında bize yardımcı olacak bilimsel olarak kanıtlanmış önlemleri kullanarak çevremizi değiştirin. Bunu her grip mevsiminde yapmalıyız. Her zaman büyük bir virüs salgını var. Lanet olsun.

Yiyecek, hayvan ya da başka ülkelerden ithal ettiğimiz her şeyi aldığımızda – ambalajın üzerinde UV kullanın.

Küçük sivri uçların güvenli olduğu kanıtlanmıştır – kahretsin, tanrı aşkına bronzlaşma yatakları kullanıyoruz ve çok uzun süredir yoğunluğun altında oturduğunuz için bunların kötü olduğu kanıtlandı.

Ve bunu neden test etmiyoruz? Buna çalış? Para bahse girerim – ama, siktir et. Neden bunun için çığlık atmıyoruz? Kolejleri test ettirmek – bu şeyler üzerinde çalışan her laboratuvarı bir araya getirmek ve yapmak?

Gönderen … beberosey
[comments]

“UV Işıkları” için 35 yanıt

Bitlis merkezden ben ali. Selam herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 10-05-2020 06:50:29

Bayburt merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-05-2020 02:20:01

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 14-05-2020 11:35:00

Kırklareli merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:35:10

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 19-05-2020 05:11:01

Aksaray merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler 19-05-2020 16:47:46

Erzincan merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-05-2020 01:31:16

Sakarya merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 08-06-2020 04:49:33

Kars merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 16-06-2020 16:53:47

Zonguldak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 06-07-2020 16:50:44

Adana merkezden ben mehmet. Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-07-2020 11:05:30

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 17-07-2020 15:59:33

Bingöl merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 18-07-2020 07:04:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir