Amerikan kültüründe bahşişin tarihi hakkında biraz araştırma yaptım ve ırkçılık, bahşişin hizmet endüstrisinde neden norm haline geldiği konusunda büyük bir neden gibi görünüyor. Öyleyse medya ve hükümet, sağlıklı olmayı ve matematiği beyaz üstünlüğünün biçimleri olarak görüyor ve sökülmesi gerekiyorken neden bahşişten sonra gitmiyorlar? Kökleri beyaz üstünlüğüne dayanan bir şey mi?

Neden BLM, Politikacılar ve hatta CNN gibi grupların twitter’a girip bahşiş ırkçılığı kullanan yerleri aradığını görmüyoruz? Restoranların bahşiş bırakmasını isteyen ve çalışanlarına normal bir saatlik ücret ödemeye başlayan gönderiler nerede?

32 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. . Mrb paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 373

2. Van dan kimler var. Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. . Selamlar sayfan vallaha billaha iyi, tebrikler , doruk – 156

3. Erzurum dan kimler var. Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. . Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, saolun , ali – 244

4. selamun aleyküm sayfa ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

5. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 366

6. Karabük merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 14:05:44

7. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. . Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 204

8. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim güzel, tebrikler , gaye – 41

9. Karaman dan kimler var. Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 181

10. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 15-07-2021 19:53:03

11. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, şukuladım

12. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 470

13. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , ali – 50

14. Çorum dan kimler var. Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. . Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran edici, saolun , Aylin – 379

15. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 276

16. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , banu – 186

17. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler , ziya – 346

18. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 88

19. Bayburt dan kimler var. Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. . Selam herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 229

20. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, teşekkürler , doruk – 465

21. Tokat dan kimler var. Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. . Merhaba paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 479

22. Yozgat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 10:42:19

23. Uşak dan kimler var. Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. . Mrb web siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , Emine – 135

24. Çankırı merkezden ben Hasan. Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, tebrikler 31-08-2021 19:43:45

25. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ziya – 305

26. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 7

27. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 16-09-2021 06:49:37

28. Bu konu : ” Uyanık kalabalığın “beyazlara karşı” mücadelelerinde bahşiş verdikten sonra neden gitmediğine dair herhangi bir teori. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 362

29. Ardahan merkezden ben gaye. Mrb siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 23-09-2021 23:07:38

Write A Comment