– İlluminati gerçektir (“İlluminati” onların gerçek adı olmayabilir)

– Ünlüler, müzik sanatçıları, YouTuber’lar, komedyenler, politikacılar ve güvenlikleri ruhlarını sattılar ve seçkinler oldular.

– Din ve İncil Tanrı’nın DEĞİLDİR

– Politika, din, farklı görüşler, ırk, cinsellik ve LGBTQ+ bizi ayırmanın bir yolundan başka bir şey değil

– Ünlüler, kaçırdıkları ve kan bağışladıkları reşit olmayan çocuklardan adrenokrom içip, şöhretlerini korumak için aşağılama ritüelleri yapıyorlar.

– “Kurgu, yalanın içindeki gerçektir.” – Stephen King (Kopyalandı)

– Daha yüksek güçler, gerçeği bilmemizi “kolaylaştırmak” için rahatsız edici gerçekleri rahat yalanlarla değiştirmek için sahte kanıtlar ve sahte anlatılar çizer

– Ünlülerin yakın çevresinde bulunan kişiler (aile üyeleri, arkadaşlar, evcil hayvanlar vb.) de İlluminati/Şeytan ile bağlantılıdır ve eskiden yalanların ve fedakarlıkların bir parçasıydı.

– Ana akım haberler, gerçeklerden uzaklaşmaktan başka bir şey değildir

– En popüler olmayan ünlülerle bile ilişkisi olan herkes şüphelidir.

– Matrix gerçeğin bir metaforudur

– Ünlülerin görünüşleri klonlanarak, farklı aktörler tarafından oynanarak ve yüz maskeleriyle değişiyor

– Yaygın oyunlar, müzik, TV ve oyunlar, Mesih karşıtı gündemler için kullanılan platformlardır.

Başka kaçırdığım bir şey var mı?

…JCaquatica tarafından gönderildi
[comments]

Author

20 Comments

1. Afyon dan kimler var. Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. . Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 269

2. Bu konu : ” Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 255

3. Adıyaman dan kimler var. Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. . Mrb siten valla çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 321

4. Aksaray dan kimler var. Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. . Merhaba herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, sağolun , hatice – 116

5. Bu konu : ” Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ali – 168

6. Merhaba herkese siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

7. Denizli merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım 29-08-2021 02:34:50

8. Kütahya dan kimler var. Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. . Merhaba web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 301

9. Bu konu : ” Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. ” çok güzel. Selamlar siten cidden hayran edici, tebrikler , ali – 277

10. Gümüşhane merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-08-2021 16:57:59

11. Selam herkese siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

12. Çankırı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 05-09-2021 07:24:01

13. Erzurum merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz valla hayran edici, şukuladım 09-09-2021 02:42:36

14. Amasya dan kimler var. Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. . Selamlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 203

15. Iğdır dan kimler var. Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. . Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 289

16. Siirt dan kimler var. Uyanık ve aklı başında kalmak için önemli noktalar. . Merhaba web sitesi valla güzel, tebrikler , Emine – 455

17. Tunceli merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2021 06:34:33

Write A Comment