Kutunun dışına bakmaya inanan ve 911’den beri bize yalan söylendiğinin farkında olan biri olarak, eski iş arkadaşlarım (Çin’de aileleri vardı) Aralık 2019’un sonunda Wuhan virüsü hakkında çıldırıyordu, bunun olacağını gördüm. ve hatta bu videoların Çin’de bu “virüs” korkusunu satmak için üretilip üretilmediğini sorguladı.

Mart 2020’den çok önce onları uyardığımda birçok aile üyesi deli olduğumu düşündü. Sonra virüsün, karantinaların ve isyanların Amerika’yı bölmek ve yok etmek için tasarlandığını gördüm. bu dünyaya özgürlük. 2020 kampanyası için kalbimi ve ruhumu döktüm, sonra seçim bütünlüğü ekibi için gönüllü oldum…seçimi değiştirmek için yeterli sahtekarlık mıydı, burada Nevada’da öyle düşünmüyorum ama birçok kişiye birden fazla oy pusulasının gönderildiğini ortaya çıkardım ve konuştum seçmen düzensizliği yaşayan pek çok insan için.

Sonra hükümetten ve ünlülerden aşı ve yeni normal için baskı, sadece bu kabustan uyanmak istiyorum. Aşı konuşması ve ayrıca medya, ailem de dahil olmak üzere yaşlı insanlara korku salıyor, artık bunu duymak istemiyorum. Ailemi bir buçuk yıldır görmüyorum çünkü korku içinde yaşıyorlar…. bu arada ben ve kocam bunca zaman korku içinde yaşamaktan vazgeçmedik.

Artık anlamıyorum, neden hepimiz uyanık ve deli olarak adlandırılıyoruz, dünyayı kontrol etmeye ve nüfusunu azaltmaya çalışan daha karanlık ve uğursuz bir şey olduğunu bildiğimizde komploları okuyan eleştirel düşünürler olarak. Dünyanın kaos içinde olduğu bunalmış ve depresif olma hissi.

Hatta bugün kayınpederimle büyük solar minimum hakkında, bunun güneşin doğal bir döngüsü olduğunu ve garip aşırı hava koşullarının hepsinin güneş döngüsüyle bağlantılı olduğunu konuştum.

Neler olup bittiğinin gerçeğini bilen başka kim akıl sağlığıyla mücadele ediyor? Bana bir yıl önce Mart 2020’den önce sorduysanız, geleceğe dair çok fazla umudum vardı şimdi yok…Haberleri kapattım ama ya ailemin ya da diğer arkadaşlarımın virüsten bahsetmesini dinlemenin propagandasını yaptım ve aşı… Ben sadece bunun üzerindeyim.

29 Comments

1. Sinop merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 26-06-2021 01:31:06

2. Ardahan merkezden ben emin. Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-06-2021 06:29:30

3. Bu konu : ” Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 200

4. Kütahya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-06-2021 01:09:56

5. Bu konu : ” Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. ” çok güzel. Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 383

6. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 29-06-2021 02:50:10

7. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım

9. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-07-2021 21:44:24

10. Kırklareli dan kimler var. Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 166

11. Bartın dan kimler var. Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun , – 291

12. Sakarya dan kimler var. Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 447

13. Uşak dan kimler var. Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. . Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 391

14. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. . Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 2

15. Bu konu : ” Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, saolun , ahmet – 148

16. Sivas merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 20-07-2021 04:09:26

17. Osmaniye merkezden ben ali. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler 21-07-2021 09:11:50

18. Mersin dan kimler var. Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. . Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 348

19. Niğde dan kimler var. Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. . Selamlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 444

20. Muş merkezden ben Emine. Selam sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 18-08-2021 06:24:45

21. Karabük merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 21-08-2021 13:15:08

22. Bartın dan kimler var. Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. . Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , banu – 426

23. Denizli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-08-2021 14:15:18

24. Bu konu : ” Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 115

25. Bu konu : ” Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla mükemmel, saolun , emin – 328

26. Bu konu : ” Uyanık ve farkında olduğumuz için akıl sağlığıyla boğuşanlar bir yana komplo. ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 363

27. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım

28. Mardin merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın valla iyi, şukuladım 17-09-2021 05:51:24

Write A Comment