Uyanma sürecinde meraklı insanlar için ortak tavşan deliklerine girişler aramak.

Ben çok konuşkan biriyim. Benim için benim için konuşurken biraz ezoterik olan ve komplo teorileri dediğimiz fenomenle ilgili olan “çılgın fikirli inançlarım” dediğim şeylere atıfta bulunmak alışılmadık bir şey değil.

Kendimi sık sık bana düşüncelerimi ve görüşlerimi soran insanlarla konuşurken buluyorum çünkü özümsediğim ve tutkulu olduğum bilgileri tekrar etme yeteneğinde ortalamanın üzerindeyim.

Örneğin, bugün iş arkadaşım bana 11 Eylül hakkında ne düşündüğümü sordu. Tabii ki, derin devlet / demiurge / ezoterik okültün ağları ve dalları çok geniş ve derin. Başlamak için mantıklı bir yerde BAŞLAMAK için mücadele ettiğimi fark ettim. İnsanları araştırmaya nerede teşvik edeceğimi veya “gerçeği ortaya çıkarmaya” çalışırken burunlarını hangi yöne çevirmesi gerektiğinden emin değildim.

Bu yüzden bu yazı için isteğim, Limbo’dakileri aydınlanmaya daha yakın bir yere götürme deneyimi olan ve uyanmış olan diğerlerine sormak, nasıl yanıltıldıklarına dair hiçbir bilgisi olmayan insanlara nereden başlayacaksınız? Gerçeği arayanlar için normal boyutlarda tavşan deliği girişlerine ihtiyacım var.

Şimdiden okuduğunuz ve katkıda bulunduğunuz için hepinize teşekkürler.

“Uyanma sürecinde meraklı insanlar için ortak tavşan deliklerine girişler aramak.” üzerine 15 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 18:53:33

2. Osmaniye merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 07-09-2020 19:12:27

3. Batman merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 07-09-2020 19:12:48

4. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-09-2020 02:05:25

5. Muş merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:34:44

6. İstanbul merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-10-2020 18:52:29

7. Afyon merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-10-2020 14:51:00

8. İstanbul merkezden ben emin. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-10-2020 05:28:06

Yorum yapın