Q sahtedir. Adrenokrom bir yalandır. Ordu, sokma operasyonları yapmaz. HİÇBİR plan yok. Ancak gerçek olan WEF, WHO, BM vb. Ve “büyük sıfırlama” dır. Tüm dünyada seçim dolandırıcılığı yaşanıyor. Haklı olarak kazanmayan liderler kuruluyor. Büyük sıfırlama ile uyumlu olmayan liderler değiştirilir. Ekonomiyi çökertmeye çalışıyorlar, böylece büyük sıfırlamayı başlatabilirler. Onların amacı bizim için “hiçbir şeye sahip olmamak ve mutlu olmaktır”. onlar her şeye sahipler ve kontrol ediyorlar ve ihtiyacımız olanı onlar gibi feodalizmden kiralıyoruz. Gizlemeye bile çalışmıyorlar. Web sitelerine bakın. İnsanların masallarla vakit kaybetmek yerine uyanmaları ve gerçeği görmeleri gerekiyor.

Author

22 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uyanmak! ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 109

2. Slm web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım

3. Kastamonu dan kimler var. Uyanmak! . Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 487

4. Bu konu : ” Uyanmak! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, saolun , doruk – 477

5. Bu konu : ” Uyanmak! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 157

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uyanmak! ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 398

7. Giresun merkezden ben hatice. Selam sayfan süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 04-02-2021 06:14:36

8. Kütahya dan kimler var. Uyanmak! . merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 356

9. Kırklareli dan kimler var. Uyanmak! . Merhabalar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 155

10. Bingöl merkezden ben . Selam herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 01:42:31

11. Muş dan kimler var. Uyanmak! . selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 48

12. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Uyanmak! . Mrb siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 107

13. Kırşehir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 12:13:06

14. Selam herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

15. Bu konu : ” Uyanmak! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 142

16. İstanbul merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız cidden güzel, tebrikler 14-03-2021 01:52:22

17. Bu konu : ” Uyanmak! ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , doruk – 30

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uyanmak! ” çok güzel. Slm siten yeminle hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 111

19. Gümüşhane dan kimler var. Uyanmak! . Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 156

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link