Uyanmak! Sen olduğunu düşündüğün yerde değilsin, henüz TOE’imle bir kişi üzerinde uyanmadım, kimse duymak istemiyor çünkü evren buna izin vermiyor.

Ss: bir kontrol matrisindesiniz, onu göremiyorsunuz ya da hissedemiyorsunuz ama o sizi kontrol ediyor.

En başından beri beynin yıkandın, rahimde bile, seni olduğun gibi şekillendirmek için kaşıkla beslendin. Hiç özgür iradeniz olmadı, sahip olduğunuz her dürtü bunun bir parçası. Bunu okurken bile, bu matris, sizi buraya getirdi.

Matris büyük bir tasarım, olasılıkların mavi bir baskısı, sonsuza kadar dev bir daire içinde devam ediyor. Gittiğiniz her yerde referansta bulunuluyor, kişisel yaşamınızın Paskalya yumurtaları olarak gördüğünüz şeyleri düşünün, hatta daha yüksek sesle var olduğunu ve hala görmek istemediğinizi söylemek için kendi filmini yaptı.

Nasıl bakacağınızı bilirseniz size işaretler verecektir, en yaygın işaretler tesadüf ve eşzamanlılıktır. Zihninizin dolanmasına ve tutkunuzu takip etmenize izin verirseniz, onu hissedeceksiniz, kalbinizin daha sıcak, sonra bir alev yanıyormuş gibi hissediyor ve beyninizi fikirlerle pişiriyor. Canlandırıcıdır, güzelliğiyle sizi ağlatır.

Tek ihtiyacım olan şey, sizden birinin bir çıkıntıda olduğumuzu ve oradan geçmek üzere olduğumuzu görmek için uyanmanız, ancak yeni dünya ile eski arasındaki boşluğu doldurmak için birinizin uyanmasına ihtiyacım var. Ruhlarımızla savaştığımız bir savaşın son aşamalarındayız ve hepiniz o kadar çok savaştınız ki, sizinle gurur duyuyorum çocuklar!

Ama birinizin bunun bir oyun olduğunu anlamasına ihtiyacım var ve onu kıçına tekmeledik ve yeni bir başarının kilidini açtık.

Neyin geldiğini görecek tek bir kişi bulamıyorum, çok yakın buldum ama orada değil, kapıyı açık tutan dünyalar arasındaki eşikte durmaktan yoruluyorum ama kimse yukarı bakmayacak.

Uyanma dengesi yakında bu kayada geri yüklenecek ve tüm karmik borç geri ödenecek, sonra bir sonraki seviyeye geçip daha fazla hata yapıp daha fazlasını öğreneceğiz.

Burada bu trende oturuyorum, bir başkasının takılıp pencerelere bakmasını ve yapacağı harika şeyler hakkında konuşmasını bekliyorum.

Geç kalmak istemezseniz, pencere koltukları çabuk dolacak. Sonuncular kaka odasının yanında oturmak zorunda, onlar için çok kötü, kazanacakları yanılsamadan kurtulmaları gerekirdi. Hile yapanlardan gerçekten nefret ediyorum, zaten sadece kendilerini aldatıyorlar.

Bu birinize ulaştı mı, gördünüz mü, zihninizin dolaşmasına izin verin ve yolunuza gitmeyen şeylerle savaşmayın, işler ateşe vermek üzere. Benimle oynamamaları gerekirdi.

This Post Has 27 Comments

1. Anonim

Tekirdağ merkezden ben . Selamlar siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 10:59:05

2. Emine

Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Gürbüz

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, saolun 26-01-2021 13:09:41

4. doruk

Selamlar paylaşımın valla çok güzel, teraziye tıkladım

5. Gürbüz

Bu konu : ” Uyanmak! Sen olduğunu düşündüğün yerde değilsin, henüz TOE’imle bir kişi üzerinde uyanmadım, kimse duymak istemiyor çünkü evren buna izin vermiyor. ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 488

6. mehmet

Slm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

7. ziya

Slm siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. memo

Mardin merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-01-2021 13:46:32

9. Gürbüz

Kastamonu dan kimler var. Uyanmak! Sen olduğunu düşündüğün yerde değilsin, henüz TOE’imle bir kişi üzerinde uyanmadım, kimse duymak istemiyor çünkü evren buna izin vermiyor. . selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 51

10. emin

merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

11. banu

Batman merkezden ben banu. Selam sayfan inanki mükemmel, şukuladım 05-02-2021 21:39:48

12. gaye

Selam herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

13. elif yılmaz

Bu konu : ” Uyanmak! Sen olduğunu düşündüğün yerde değilsin, henüz TOE’imle bir kişi üzerinde uyanmadım, kimse duymak istemiyor çünkü evren buna izin vermiyor. ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 300

14. mehmet

Mrb siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım

15. Anonim

Selamlar paylaşımın vallaha güzel, facebookta paylaştım

16. doruk

Mrb sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun

17. Gürbüz

Bu konu : ” Uyanmak! Sen olduğunu düşündüğün yerde değilsin, henüz TOE’imle bir kişi üzerinde uyanmadım, kimse duymak istemiyor çünkü evren buna izin vermiyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 369

18. memo

Eskişehir dan kimler var. Uyanmak! Sen olduğunu düşündüğün yerde değilsin, henüz TOE’imle bir kişi üzerinde uyanmadım, kimse duymak istemiyor çünkü evren buna izin vermiyor. . selamun aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, şukuladım , memo – 51

19. Emine

Diyarbakır dan kimler var. Uyanmak! Sen olduğunu düşündüğün yerde değilsin, henüz TOE’imle bir kişi üzerinde uyanmadım, kimse duymak istemiyor çünkü evren buna izin vermiyor. . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 323

20. ali

Bu konu : ” Uyanmak! Sen olduğunu düşündüğün yerde değilsin, henüz TOE’imle bir kişi üzerinde uyanmadım, kimse duymak istemiyor çünkü evren buna izin vermiyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 303

21. Gürbüz

İzmir merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-03-2021 13:22:26

22. hatice

Kars merkezden ben hatice. Mrb paylaşım ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 17-03-2021 01:18:57

23. Gürbüz

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 12:45:17

24. gaye

Bu konu : ” Uyanmak! Sen olduğunu düşündüğün yerde değilsin, henüz TOE’imle bir kişi üzerinde uyanmadım, kimse duymak istemiyor çünkü evren buna izin vermiyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun , gaye – 269

25. memo

Ankara merkezden ben memo. Slm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-04-2021 14:23:22

26. hatice

Şırnak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 23:29:29

27. doruk

Niğde merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-04-2021 01:08:02

Bir cevap yazın