Üye ifade özgürlüğü mü?

Üye farklı görüşlere sahip olduğu için platformlardan balta almıyor mu?

Her şeyin ‘ırkçı’ veya ‘nefret söylemi’ olmadığı üye zamanlar?

Üye, ‘beyaz olmak uygun muydu?’

Üye yüz maskesi takmıyor mu?

Üye, insanlarla gruplaşabiliyor mu?

Normalde her yerde insanlar çıldırmadan geçinmeye çalışan üye?

Üye şehirler yakılmıyor mu?

Üye orada kitlesel isyanlar yok mu?

Üye, kendi vatandaşlarınız tarafından Milliyetinizle gurur duyduğu için saldırıya uğramıyor mu?

Üye mi?

Ne üye

… DeezeCoconuts tarafından gönderildi
[comments]

Author

11 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Üye mi? . selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, şukuladım , ziya – 132

2. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 38

3. Çorum dan kimler var. Üye mi? . selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 177

4. Bingöl dan kimler var. Üye mi? . Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 457

5. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 318

6. Aksaray dan kimler var. Üye mi? . Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 352

7. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 185

8. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 352

9. Osmaniye dan kimler var. Üye mi? . Merhaba siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 394

10. Bitlis dan kimler var. Üye mi? . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 55

11. Malatya merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-04-2021 20:41:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link