Üye ifade özgürlüğü mü?

Üye farklı görüşlere sahip olduğu için platformlardan balta almıyor mu?

Her şeyin ‘ırkçı’ veya ‘nefret söylemi’ olmadığı üye zamanlar?

Üye, ‘beyaz olmak uygun muydu?’

Üye yüz maskesi takmıyor mu?

Üye, insanlarla gruplaşabiliyor mu?

Normalde her yerde insanlar çıldırmadan geçinmeye çalışan üye?

Üye şehirler yakılmıyor mu?

Üye orada kitlesel isyanlar yok mu?

Üye, kendi vatandaşlarınız tarafından Milliyetinizle gurur duyduğu için saldırıya uğramıyor mu?

Üye mi?

Ne üye

… DeezeCoconuts tarafından gönderildi
[comments]

Author

28 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Üye mi? . selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, şukuladım , ziya – 132

2. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 38

3. Çorum dan kimler var. Üye mi? . selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 177

4. Bingöl dan kimler var. Üye mi? . Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 457

5. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 318

6. Aksaray dan kimler var. Üye mi? . Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 352

7. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 185

8. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 352

9. Osmaniye dan kimler var. Üye mi? . Merhaba siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 394

10. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Üye mi? . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 55

11. Malatya merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-04-2021 20:41:21

12. Karaman dan kimler var. Üye mi? . Slm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 74

13. Ağrı dan kimler var. Üye mi? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , ahmet – 358

14. merhaba arkadaşlar web sitesi valla iyi, tebrikler

15. Manisa dan kimler var. Üye mi? . Selamlar siten harbiden iyi, teraziye tıkladım , banu – 219

16. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Üye mi? . Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 414

17. Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

18. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 489

19. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Üye mi? . selam arkadaşlar sayfa cidden iyi, şukuladım , Gürbüz – 258

20. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 498

21. İstanbul dan kimler var. Üye mi? . Mrb siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 269

22. Bolu merkezden ben . selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, sağolun 09-06-2021 11:09:02

23. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi valla iyi, face de paylaştım

24. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” Üye mi? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 415

26. Hatay merkezden ben emin. Selamlar sayfan inanki çok güzel, sağolun 13-07-2021 22:31:20

27. Burdur dan kimler var. Üye mi? . Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, tebrikler , gaye – 490

28. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link