Uygurların toplama kamplarında olması ABD propagandası

Herkesi sonunda TONS makale içeren bir sayfaya bağlayacağım.

Hükümet bizi belirli bir şekilde düşünmeye ikna etmek için o kadar çok yalan söyledi ki, ŞİMDİ Çin’de olup bitenler hakkında gerçeği söylediklerine gerçekten inanıyor muyuz? Sanırım sadece tahmin ediyorlar çünkü ABD’nin tam anlamıyla şu anda kamplarda insanları var ve buradaki ısıyı azaltmak istiyorlar, böylece herkesin dikkatini Çin’in kendi ülkelerinde aşırılık yanlılarıyla nasıl başa çıktığına yönlendiriyorlar. ABD’nin Ortadoğu’daki savaşlarıyla yarattığı aşırılıkçılar (orada yaşasaydım ve tüm hayatım bir savaş bölgesi olsaydı Amerika’da da ölmeyi dilerdim). Her neyse, Uygurların toplama kamplarında olması daha çok ABD propagandası.

İşte bağlantı

“Uygurların toplama kamplarında olması ABD propagandası” üzerine 25 yorum

1. Kütahya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım 23-09-2020 18:05:44

2. Niğde merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 18:08:32

3. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 02:12:17

4. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:10:52

5. Erzurum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-10-2020 12:35:51

6. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-10-2020 13:51:36

7. Bu konu : ” Uygurların toplama kamplarında olması ABD propagandası ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 199

8. Ankara dan kimler var. Uygurların toplama kamplarında olması ABD propagandası . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , memo – 374

Yorum yapın