Bugün Bay Randy Gardner’ı hatırladım ve düşündüm. Ya biz insanlar diğer boyutları görmediğimiz bir yerde yaşamaya devam edebilmek için uyumaya zorlanırsak ve ya “deli olmak” aslında sadece çevremizin gerçekte oldukları gibi farkında olmaksa? – Bir bilimkurgu filmi yazabilirim… değil mi?

…apsolior tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan inanki çok güzel, face de paylaştım 15-07-2021 11:28:08

3. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Uyku Döngüsü . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 377

4. Niğde merkezden ben . Selam herkese siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 15-07-2021 12:53:22

5. Kayseri merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, face de paylaştım 15-07-2021 13:28:48

6. Bu konu : ” Uyku Döngüsü ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 177

7. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Uyku Döngüsü . Merhabalar web siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 172

8. Sivas merkezden ben ziya. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun 21-07-2021 01:00:54

9. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Uyku Döngüsü . Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 165

10. Slm web siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

11. Mrb web siteniz valla hayran edici, face de paylaştım

12. Mrb web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Uyku Döngüsü ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 346

14. Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. Elazığ dan kimler var. Uyku Döngüsü . Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 403

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uyku Döngüsü ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 252

17. Kütahya dan kimler var. Uyku Döngüsü . Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 216

18. Bu konu : ” Uyku Döngüsü ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 214

19. Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

20. Erzurum merkezden ben gaye. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 01-09-2021 21:08:25

21. Uşak dan kimler var. Uyku Döngüsü . Merhaba paylaşımın valla güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 500

22. Bu konu : ” Uyku Döngüsü ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 192

23. Bu konu : ” Uyku Döngüsü ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, şukuladım , ali – 433

24. Bolu merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 26-09-2021 14:40:45

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uyku Döngüsü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun , elif yılmaz – 270

Write A Comment