İnsanlar, insanların dikkatini dağıtmak için bu büyük büyük günahları ve tabuları, örneğin Pedofili’yi verir.

Bir çocuk bir yetişkinle seks yapamaz, bu mutlak bir saçmalıktır, herkesin akıl ve yaşama hakkı vardır. Sorun, insanların çocuklardan yararlanması ve çocukları zorlamasıdır. Çocuk bir yetişkinle seks yapmak istiyorsa, yetişkin rızası varsa ve bunun tersi de geçerlidir.

Cüzdan ile aynı, hepiniz buna hakkınız var, mağazada para bırakırsanız, para bırakmazsanız değilsiniz, her şey yanar, göremiyor musunuz ?!

Sorun, sistem tarafından yaratılan boktan kişilikler ve bu dengesizliği gidermek için bu devasa tabular yaptılar, böylece kontrol altında tutuldular .. (Bunları hayata geçiriyorlar diyebilirsiniz ..)

Hepimizi kontrol altında tutan aptal insanlardır ..

Ve eğer bunu okuyorsanız ve anlamakta güçlük çekiyorsanız, aydınlanma yolunda size bol şans diliyorum ..

İnternete girip düşüncelerinizi paylaşırsanız, herkesin aklını yitirmesi kaçınılmazdır, doğal olarak sözlerinizle bir anlatı yazar …

Kelimelerle günah yaratarak size daha çok sosyal ödenek verebilirim .. tüm özgürlüklerinizi elinizden almadan insanları uyandırın! İsteyerek makine olmayı bırakın!

Şüpheyi durdurun, karşı doğmayı durdurun, kötü hissettiren şeyi durdurun !!

Hayatın tüm madeni para taraflarını göremezsiniz .. Ve bunu yapmak için en iyisini deniyorum .. Yani daha derin, daha geniş görmelisiniz, herkes için bir orta yol bulmalısınız ..

gönderen … OP-Life
[comments]

Author

45 Comments

1. Malatya dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 262

2. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 150

3. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, şukuladım

4. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz hoşuma gitti, saolun , gaye – 313

5. Iğdır dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Selam siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , – 332

6. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Kayseri dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Selam siten ciddiyim çok güzel, şukuladım , Hasan – 369

8. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım yeminle dikkat çekici, tebrikler 27-04-2021 00:23:07

9. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 117

10. Samsun merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, tebrikler 30-04-2021 17:41:28

11. Osmaniye dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Merhaba web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 318

12. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 189

13. Batman merkezden ben banu. Mrb web siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 10:35:25

14. Selamlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 01:13:42

16. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 07-05-2021 02:21:29

17. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 215

18. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 398

19. Slm sayfan valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 290

21. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

22. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

23. Sinop dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 464

24. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, şukuladım 23-05-2021 18:27:47

25. Van merkezden ben hatice. Selamlar siten cidden çok iyi, face de paylaştım 25-05-2021 14:21:24

26. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, teşekkürler

27. Slm siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

28. Düzce dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 323

29. Muğla dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 254

30. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden iyi, şukuladım , ali – 108

31. Gümüşhane dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Slm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 103

32. Erzincan dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Merhaba web siteniz gerçekten güzel, sağolun , hatice – 3

33. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 224

34. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 24-06-2021 01:52:27

35. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

36. Giresun dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 465

37. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Merhaba paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 72

38. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler , banu – 414

39. Şırnak dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 388

40. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 97

41. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 122

42. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-07-2021 02:44:04

43. Ardahan dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Selamlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 142

44. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

45. Muğla dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Merhabalar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 201

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link