İnsanlar, insanların dikkatini dağıtmak için bu büyük büyük günahları ve tabuları, örneğin Pedofili’yi verir.

Bir çocuk bir yetişkinle seks yapamaz, bu mutlak bir saçmalıktır, herkesin akıl ve yaşama hakkı vardır. Sorun, insanların çocuklardan yararlanması ve çocukları zorlamasıdır. Çocuk bir yetişkinle seks yapmak istiyorsa, yetişkin rızası varsa ve bunun tersi de geçerlidir.

Cüzdan ile aynı, hepiniz buna hakkınız var, mağazada para bırakırsanız, para bırakmazsanız değilsiniz, her şey yanar, göremiyor musunuz ?!

Sorun, sistem tarafından yaratılan boktan kişilikler ve bu dengesizliği gidermek için bu devasa tabular yaptılar, böylece kontrol altında tutuldular .. (Bunları hayata geçiriyorlar diyebilirsiniz ..)

Hepimizi kontrol altında tutan aptal insanlardır ..

Ve eğer bunu okuyorsanız ve anlamakta güçlük çekiyorsanız, aydınlanma yolunda size bol şans diliyorum ..

İnternete girip düşüncelerinizi paylaşırsanız, herkesin aklını yitirmesi kaçınılmazdır, doğal olarak sözlerinizle bir anlatı yazar …

Kelimelerle günah yaratarak size daha çok sosyal ödenek verebilirim .. tüm özgürlüklerinizi elinizden almadan insanları uyandırın! İsteyerek makine olmayı bırakın!

Şüpheyi durdurun, karşı doğmayı durdurun, kötü hissettiren şeyi durdurun !!

Hayatın tüm madeni para taraflarını göremezsiniz .. Ve bunu yapmak için en iyisini deniyorum .. Yani daha derin, daha geniş görmelisiniz, herkes için bir orta yol bulmalısınız ..

gönderen … OP-Life
[comments]

Author

20 Comments

1. Malatya dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 262

2. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 150

3. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, şukuladım

4. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz hoşuma gitti, saolun , gaye – 313

5. Iğdır dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Selam siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , – 332

6. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Kayseri dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Selam siten ciddiyim çok güzel, şukuladım , Hasan – 369

8. Batman merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım yeminle dikkat çekici, tebrikler 27-04-2021 00:23:07

9. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 117

10. Samsun merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, tebrikler 30-04-2021 17:41:28

11. Osmaniye dan kimler var. Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. . Merhaba web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 318

12. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 189

13. Batman merkezden ben banu. Mrb web siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 10:35:25

14. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 01:13:42

15. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 07-05-2021 02:21:29

16. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 215

17. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 398

18. Bu konu : ” Uyulması gereken doğal olmayan kurallar .. ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 290

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link