uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği

Konformist bir sistemde uyumsuzsanız, işte genel olarak bunun nasıl çalıştığı.

mod a: uymuyorsunuz ve konformist otoriteleri bu konuda doğrudan bilgilendirmiyorsunuz. daha sonra kim olduğunuzu bilirler ve en düşüncesiz konformist zombi ajanlarını size karşı yönlendirirler. bu çatışmaya yol açar. bu çatışmanın modalitesi tamamen başka bir tartışmadır. Ben sadece tüm bunların durum makinesini tarif etmeye çalışıyorum.

mod b: uyumsuz bir şekilde uyarsınız ve bu nedenle uyum konusundaki tutumunuz hakkında kimseye bilgi vermezsiniz. Anormal uyumsuzluğunuz konusunda doğrudan bilgilendirilmedikçe, itaatinizi isteyen otoriterler tarafından asla doğrudan tespit edilmeyeceksiniz. neden? çünkü herhangi bir bilgisayar programcısı, yazılı talimatların aynen takip edildiğinin, genellikle programcı hatasını ortaya çıkardığını bilir. bu uyumsuzluk yöntemi (yani, emirleri aynen takip etmek) sonsuza kadar sürdürülebilir.

mod c: uyumsuz bir şekilde uyarsınız ve uyum uzmanlarını bu konuda bilgilendirirsiniz. oops. bkz. mod a.

hepsi bukadar. uyum, uyumdur. beklenen itaatsizliğe uyum, itaattir ve aynı zamanda uymaktır. Beklenen uygunluğa öngörülebilir uyumsuzluk hala öngörülebilirdir, yine de uyumdur. öngörülemeyen uyumsuzluk zaman zaman tahmin edilemez ve bazen uyumsuzdur.

şerefe!

“uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği” üzerine 48 yorum

1. Edirne dan kimler var. uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği . Merhabalar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 491

2. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , hatice – 337

3. Sivas merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler 26-10-2020 08:38:19

4. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 42

5. Edirne dan kimler var. uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği . Merhabalar web siteniz valla mükemmel, saolun , hatice – 281

6. İzmir dan kimler var. uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği . Selamın aleyküm paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 322

7. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 286

8. Antalya dan kimler var. uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği . selamun aleyküm siten harbiden güzel, saolun , elif yılmaz – 77

9. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 159

10. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 71

11. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Slm web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun , banu – 339

12. Afyon dan kimler var. uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği . Mrb web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 402

13. Kocaeli dan kimler var. uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği . Selam herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 355

14. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 133

15. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 368

16. Hatay dan kimler var. uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği . Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 307

17. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 05-12-2020 03:33:02

18. Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:07:03

19. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 187

20. Uşak merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-12-2020 23:15:18

21. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 494

22. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 190

23. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-12-2020 21:41:12

24. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 01-01-2021 03:21:44

25. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 384

26. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-01-2021 07:36:36

27. Batman merkezden ben Hasan. Selam siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 15-01-2021 13:43:11

28. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 187

29. Bu konu : ” uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 158

30. Yozgat merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 27-01-2021 07:47:00

31. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 19:51:51

32. Ağrı dan kimler var. uyumsuzların saflarında uygunluk gerçeği . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 240

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link