Uyuşturucu kartelinin sattığı gübre satıcısı Scott Peterson tehditlerle susturuldu

2002’de Peterson karaborsada muhtemelen gübre (uyuşturucu yapmak için kullanılır) satıyordu. Bunu, dünyanın cinayet başkenti Modesto CA’da yapıyordu, aynı zamanda kültist ve hatta satanist faaliyetlerin merkezi olarak da bilinir (sarı sayfalarda kelimenin tam anlamıyla şeytani tapınaklar vardır). Resmi maaş aralığındaki biri için çok daha yüksek bir oranda para harcıyordu ve hatta bazen nakde hızlı erişim için rehin dükkanlarını ziyaret ediyordu. Peterson hatalar yaptı ve muhtemelen bir gübre anlaşmasını bozdu veya bir borç ödemesini kaçırdı. Suçlu bir unsuru üzdü ve Peterson’ı Lacy aracılığıyla cezalandırmaya karar verdiler. Lacy’nin ortadan kaybolmasından hemen önce, bölgedeki genç Modesto bölgesi hamile kadın Evelyn Hernandez, ürkütücü bir şekilde benzer bir olayda ortadan kayboldu.

Lacy’s, karısının ortadan kaybolduğu gün, sakinleri şehir dışındayken komşu bir evde bir hırsızlık planlandı. Hırsızlık gerçekleşti ve hırsızın minibüsü bir komşu tarafından tespit edildi ve kısa süre sonra hırsızlık ihbar edildi. Hırsızlar bile yakalandı ve Lacy’nin polisi aramasını önlemek için Lacy’yi kaçırdıklarından hemen şüphelenildi. Hırsızlar, sonunda Lacy’nin öldürülmesiyle suçlanacaktı. Yine de, Peterson şüpheli faaliyetlerle dolandırıcı ve yalancı çıktı. Muhtemelen, yalanlarının çoğu, gübre karaborsa satışları gibi gizli kalmıştı, yerel polisin bile muhtemelen bildiği bir konu, çünkü katılımcılar susturma faaliyetlerinde çok korkunç.

Ve Peterson susturuldu. Ailesinde daha fazla cinayet olacağı söylendi, uyuşturucu ticareti ve gübre ticaretinde sessiz kalmadı. Peterson hırsızların düşeceğini umuyordu ama komşunun evine Lacy’nin ortadan kaybolmasından bir iki gün sonra geldiklerini iddia ettiler.

Bugün bile, birçok hukukçu, Peterson’ın adil olmayan bir yargılama yaptığını iddia ediyor. Suçluluğunu kanıtlamak için dolaylı kanıtlar yetersizdi. Peterson hala masum olduğunu iddia ediyor (karısını ve çocuklarını öldüren Colorado’dan kısa süre önce hüküm giymiş Chris Watts’ın aksine).

“Uyuşturucu kartelinin sattığı gübre satıcısı Scott Peterson tehditlerle susturuldu” üzerine 22 yorum

1. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2020 16:54:23

2. Yozgat merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 00:48:28

3. Yozgat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-09-2020 13:47:53

4. Manisa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 17-09-2020 04:04:55

5. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:28

6. Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten gerçekten çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:43:39

7. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 16-10-2020 15:50:42

8. Kırıkkale dan kimler var. Uyuşturucu kartelinin sattığı gübre satıcısı Scott Peterson tehditlerle susturuldu . selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, tebrikler , Emine – 45

9. Şanlıurfa dan kimler var. Uyuşturucu kartelinin sattığı gübre satıcısı Scott Peterson tehditlerle susturuldu . merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, tebrikler , Aylin – 70

Yorum yapın