Uyuşturucu Savaş Başarısızlığı Biri İçin Başarı mı?

RT’nin yakın tarihli bir haberi, Afganistan’daki Amerikan müdahalesinin ekonomik bir açıya sahip olduğunu öne sürüyor: Uyuşturucudan kazanç sağlamak ve Derin Devlet’e eroin dağıtımı görevini vererek Amerikan toplumunun yok edilmesine katkıda bulunmak.

Sorunu yaratın, sonra çözümü yaratın ve kolluk kuvvetlerinin silahlandırılmasından kar edin, böylece aşırı fon sağlanmış ve yerel bir uyuşturucu tekelini korumaya adanmış … her zamanki alçakta asılı meyve ve tedarik hattının sonunda küçük balıklar tüm zorlukla aşağı iniyor. zaman. Bu strateji, ABD Ordusunu (her yerde?) Afganistan’a göndermeyi bir şekilde rasyonelleştirmek için 11 Eylül dolandırıcılığını destekleyen ve hiçbir zaman sorgulamayan ana akım medyanın CIA kontrolü olarak bilinen şüpheli yalanlara ve sahtekarlığa dayanan yabancı müdahalelerle başlıyor.

Afganistan işgalden önce, haşhaş üretimini neredeyse tamamen ortadan kaldıran (uyuşturucu lordlarının kazanç elde etmeleri için yeterli değil) Eroin sorunu yaratan (kalplerini kutsasın) Taliban’ın kontrolü altındaydı. Taliban, çocuklarınızı korumak istiyorsanız Narkotik’ten daha değerli görünüyordu. Bu nedenle, Derin Devlet Amerika’yı elinden geldiğince yok etmek zorunda olduğu için Afganistan’ın işgal edilmesi gerekiyordu.

Şimdi, ABD Hükümeti ve Eyalet yardakçılarının Amerikan ekonomisini birkaç huzurevi ölümü üzerine kilitledikten sonra, Trump tahliyelerle ilgili moratoryumu yenilemediği için ABD Ordusu’nun tahliye ile karşı karşıya olan Amerikalılar için neden ABD Ordusu’nun bir tehdit olduğunu düşündüğünü artık biliyorsunuz. tehlikeye atılmış oktagenaryanlar? Şimdi, Deep State’in tehlikelerini ve bu ülkeyi elinizden geldiğince mahvetmeye çalışan utanmaz yerleşik bataklık yaratıklarını görüyorsunuz.

DEA veya DOJ veya FBI veya Kongre gözetim yardakçılarından bir dikiz sesi duymayacaksınız.

Hayır ….. herkes aptalca Covid salgını konusunda medyanın yanlış yönlendirmesine inanan maskelerin ardına kilitlendi.

https://sputniknews.com/asia/202008241080267970-irans-drug-control-chief-us-aircraft-smuggling-narcotics-out-of-afghanistan/

… * “*İran Uyuşturucu Kontrol Karargahı genel müdürü Eskandar Momeni Pazartesi günü yaptığı açıklamada, yalnızca Afganistan’daki ABD savaşının haşhaş yetiştiriciliğinde bir patlamaya neden olmadığını, aynı zamanda ABD askeri uçaklarının ülke dışına uyuşturucu kaçakçılığı yaptığını söyledi.

İranlı Öğrenciler Haber Ajansı (ISNA) Pazartesi günü bildirdi Momeni’nin ABD’yi son 20 yılda Afgan uyuşturucu ticaretindeki patlamadan sorumlu tuttuğu.

Momeni, Pazartesi günü ulusal uyuşturucu karşıtı koordinasyon konseyleriyle yaptığı video konferansında “2000 yılında, Afganistan’daki toplam narkotik üretimi yaklaşık 200 ton olarak gerçekleşti ve 2017’de 9.000 tonun üzerine çıktı, bu da yaklaşık 50 kat arttı” dedi. , ISNA bildirdi.: ……

“Uyuşturucu Savaş Başarısızlığı Biri İçin Başarı mı?” üzerine 19 yorum

1. Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun 26-08-2020 03:33:12

2. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 08:05:00

3. Denizli merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 17-09-2020 08:47:01

4. Isparta merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 26-09-2020 13:06:38

5. Bursa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:55:32

Yorum yapın