Muhtemelen fotoğraflarda / videolarda ürkütücü siyah gözleri ve uzak bakışları olan neredeyse robotlar gibi görünen ‘seçkinleri’ gördüğümüzde … bu, uyuşturucu kullanmışlar kadar basit bir şeyle açıklanabilir mi? ? Bunları kendi başlarına mı aldıkları yoksa bilinmeyen bir amaç için başkası tarafından mı verildi düşüncesi de bir soru olarak kalır – düşünceler?

Author

16 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Uyuşturucudan dolayı siyah gözler? . selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 335

2. Selam herkese paylaşım inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

3. Mardin merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-01-2021 10:09:20

4. Rize dan kimler var. Uyuşturucudan dolayı siyah gözler? . Selamın aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 27

5. Trabzon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, sağolun 26-01-2021 15:41:15

6. Bu konu : ” Uyuşturucudan dolayı siyah gözler? ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 270

7. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım

8. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Uyuşturucudan dolayı siyah gözler? ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 51

10. Ordu dan kimler var. Uyuşturucudan dolayı siyah gözler? . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 317

11. Eskişehir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 02:14:49

12. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Uyuşturucudan dolayı siyah gözler? . Selamlar web siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 476

14. Kırıkkale merkezden ben . Merhabalar web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 06-04-2021 14:12:59

15. Mersin dan kimler var. Uyuşturucudan dolayı siyah gözler? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 406

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link