Sınıfımla birlikte uyuşturucu kullanıcıları ve uyuşturucuların neden kötü olduğunu gösteren bir video izlemeye zorlandım. Temelde sadece propagandaydı.

AMA ilginç bir eğilim fark ettim. Uyuşturucu kullanıcılarının çoğu kurban ve bağımlı olarak tasvir edildi.

Şimdi, bu kişilerin uyuşturucu bağımlısı oldukları kabul edilirse, NEDEN uzun süreler hapse atılıyorlar ve bunun yerine rehabilitasyon merkezlerine gönderilmiyorlar?

Neden tüketiciler (programın nasıl bağımlı ve kurban olduklarını söyleyerek büyük bir noktaya değindiği) hapis cezasına çarptırılıyor ve yardım edilmek yerine canavar muamelesi görüyor?

Sanırım nedenini biliyoruz: Tam hapishaneler para getiriyor.

Ama yalanları görmekten zevk aldım.

Author

5 Comments

1. Bu konu : ” Uyuşturucularla Savaş hakkında fark ettiğim bazı saçmalıklar ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 333

2. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. Erzincan dan kimler var. Uyuşturucularla Savaş hakkında fark ettiğim bazı saçmalıklar . Merhaba sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 377

4. Erzurum merkezden ben . Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, teşekkürler 15-04-2021 21:18:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link