Bu insanların çoğunun, bana ne yapacağımı söyleyemeyeceğinizi söyleyen maske karşıtı, aşı karşıtı, aynı zamanda uyuşturucuya karşı olan ya da uyuşturucuyla savaştan yana olan birçok insan olduğunu fark ettiniz mi?

It’s pretty much the same thing they made covid out to be this big scary thing that does kill some people but other people seem to be fine with it. They are mad that they are forced to be masked and are scared of the government telling them they have to get the vaccine or they can’t work and even think they will come to your house to force it on you. Meanwhile the drug users had to take a drug test in order to work and have cops knocking on their door if they even suspected of having drugs and then take you to prison for not conforming.  They are scared of having neighbors and friends of family ratting them out for not getting vaccinated when people ratted out drug users and made the rats look like hero’s for saving the community.  

Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaşa çok benzeyecek, sadece bunların nasıl yapıldığına dair benzerliklere bakın ve şimdi belki sizler, hepimizin istediğimizi yapabilmemiz gereken şeylerin diğer tarafını görebilirsiniz. Kendimizden başka kimseyi incitmediği sürece hiçbir hükümetle yapma deme ve biz de buna tam izin veriyoruz. Hükümetimizin insanları ilk kez becerdiğini düşünüyorsanız, bunun tam tersi oldunuz ve aynı zamanda uyuşturucu karşıtı insanlar gibi bunun için tezahürat yaptınız.

22 Comments

1. Bu konu : ” Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 131

2. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

3. Mersin dan kimler var. Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. . Selam web siten ciddiyim güzel, saolun , Aylin – 489

4. Kastamonu dan kimler var. Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 89

5. Bu konu : ” Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 493

6. Ankara dan kimler var. Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 104

7. Bu konu : ” Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 480

8. Gümüşhane dan kimler var. Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 330

9. Gaziantep merkezden ben Hasan. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 11-08-2021 17:26:20

10. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Slm siten yeminle hayran edici, şukuladım 17-08-2021 18:47:10

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 129

12. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, şukuladım

13. Bu konu : ” Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 19

14. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa valla iyi, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 17:29:08

15. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 227

17. Bu konu : ” Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , ziya – 343

18. Van dan kimler var. Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. . selam arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 344

19. Muş merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 01-09-2021 21:09:41

20. Zonguldak dan kimler var. Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. . Mrb sayfan vallaha hoşuma gitti, şukuladım , emin – 71

21. Adana merkezden ben emin. Merhaba sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-09-2021 19:26:31

22. Bu konu : ” Uyuşturucuya karşı savaş, aşısızlara karşı savaş gibidir. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 481

Write A Comment