Uzaki-chan nefretine katılan aynı kişiler Maxwell ve Epstein’la çocukları tımar eden ajanlar mı?

Bu geçen aydan beri başladı

• Gerçek: Uzaki Hana 19 yaşında, kocaman göğüsleri olan bir cüce

• Gerçek: Önemli değil, çünkü Pop Kültürü Gestapo ve Fixers “Pedofili” ve “Aşırı cinselleştiren kadın” için onu iptal etmeye başlıyor

• Gerçek: Kızıl Haç işin içindeydi

• Gerçek: Bu, Maxwell skandalı yarı yarıya azaldıktan sonra oldu

• Gerçek: Gerçek hayat ve GERÇEK Çocukların cinselleştirildiği MAP yanlısı Netflix şovu umurlarında değil

Pedogate skandalının neden olduğu utancı örtbas etmek için Epstein veya Maxwell’in E-Brigade / Co-MAP Groomers tarafından özel bir “tartışmanın” tasarlanması mümkün mü? Skandal, Maxwell ve Epstein’ın çevresine herhangi bir gerçek adalet vereceğinden değil, ama hey, en azından NWO Pop-kültürü için bir göze batan şey kaldırabilirler.

“Uzaki-chan nefretine katılan aynı kişiler Maxwell ve Epstein’la çocukları tımar eden ajanlar mı?” üzerine 16 yorum

1. Manisa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 20:18:06

2. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-10-2020 01:52:08

3. Tekirdağ dan kimler var. Uzaki-chan nefretine katılan aynı kişiler Maxwell ve Epstein’la çocukları tımar eden ajanlar mı? . Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım , doruk – 334

Yorum yapın