Kategoriler
Genel

Uzaktan eğitimin kalıcılığı, maliyet düşürme ve öğretmenlerin / yöneticilerin azaltılması.

Bunun geldiğini gören var mı? Konuyu r / öğretmenler ve r / eğitim üzerine bir süre geri getirdim ama cehenneme trolledildim ve temelde isimler olarak adlandırıldım.

Devletler (özellikle mavi devletler) büyük borçlarla ve vergilerden gelir olmadan kapatılmaya devam ettikçe, maliyetleri düşürmek zorunda kalacaklar.

Maliyet düşürücü önlemler / bütçeleme bahanesiyle uzaktan eğitimi kalıcı hale getirmeye çalışacaklarına inanıyorum. Yakın vadede deney yapacaklar ve çocuklarımız sadece “yeni normal” in bir parçası haline gelmeden önce deney olacaklar.

Cevap veren öğretmenler kendilerinin ve işlerinin dokunulmaz olduğunu düşünüyor gibiydi.

“Uzaktan eğitimin kalıcılığı, maliyet düşürme ve öğretmenlerin / yöneticilerin azaltılması.” için 32 yanıt

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz vallaha çok güzel, şukuladım 05-06-2020 23:01:49

Muş merkezden ben doruk. Selamlar sayfa harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 05-06-2020 23:45:20

Çorum merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 20:34:00

Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhabalar siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-07-2020 22:44:28

Çanakkale merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 18-07-2020 02:15:31

Bursa merkezden ben gaye. Merhaba siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2020 04:56:04

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım inanki güzel, teşekkürler 24-08-2020 23:43:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir