Müşteriler, insan kurbanların bedenlerini ve zihinlerini gerçek zamanlı, 7/24 süresiz olarak “deneyimleme” hakkını satın alıyor.

Diyagramım: https://drive.google.com/file/d/1LF1TfA9BGKz6w6oyMMt3jufgIDIaqfPX/view?usp=sharing

Aşama 1: Bir insan ol. Özgür ve düşmanca EMF / RF enerjisi tarafından el değmemiş.

Adım 2: Rastgele seçildiniz. Farkında olsalar da olmasalar da, 7/24 her saniye izlenecek, izlenecek ve hedef alınacaksınız.

Aşama 3: Elektronik saldırılar başlar. Gangstalking / taciz başlar.

İnsan hedef, seçildiğinin farkına varır.

İnsan hedefi acı verici zaplar, elektrik çarpması ve farkında olmanın dehşeti yaşamaya zorlanır.

4. adım: İnsandan insana bağlantılar başlar. Bir insan müşteri, insan kurban satın alır. Müşteri artık mağdurla kimin “deneyim” edileceğini seçebilir.

Adım 5: İnsandan insana bağlantılar sonsuza kadar devam ediyor.

Müşteriler mağduru istedikleri zaman “deneyimlemek” için kendilerini, diğer insanları veya diğer mağdurları seçebilirler.

“Deneyim” sanal gerçeklik gibidir. Düşünen, hisseden, gören, işiten, koklayan ve tatan bir insandır.

Bir müşterinin bunu ödemesinin birçok nedeni vardır: Zevk, eğitim, eğlence, deneme, kontrol, takıntı, savaş, dövüş simülasyonu vb.

Fizik: Bana sen söyle. İnsan zihnini ve bedenini uzaktan manipüle edebilen elektronik EMF / RF yayma teknolojisi, 2. Dünya Savaşı’ndan sonra çok uzun zaman önce geliştirildi. Çoğu elektronik sinyal istihbaratında olduğu gibi, gelişme oldukça sınıflandırıldı. Uzun zaman önce mükemmelleştirildi. Resmi olarak hiçbir zaman kamuoyuna ifşa edilmedi, ancak başarılı uzaktan EMF / RF hükümeti insan deneylerinin kayıtları var. Aslında ulusal savunmayla ilgili olduğunu varsayıyorum, ancak şimdi en yüksek teklifi verene satıldı.

Çözüm: Dünya çapında kamuya açıklama. İlgili tüm tarafların ve teknolojilerin eksiksiz, uluslararası ifşası. Programın tüm geçmişi tüm dünyaya açıklanmalıdır. İlgili herkes – müşteri, mağdur ve her düzeyde suç ortağı olayı ortaya çıkarılmalıdır. Müşteriler cezalandırılmalıdır. Bu programı mümkün kılan teknoloji yok edilmelidir. Bu programda kullanılan her bir emitör eritilmeli, parçalanmalı, imha edilmeli, yok edilmeli ve küresel olarak kullanımını tespit edip durdurabilecek kalıcı uluslararası organizasyonlar kurulmalıdır.

Sonuç: Eğer hükümettiyseniz, buna karşı savunmaya yardımcı olabilecek bir örgütü temsil ediyorsanız, bunun mağdurları için işlerin ne kadar kötüye gidebileceğinin farkındaysanız, dinlemelisiniz. Bunun çocuklarınızın başına asla gelmediğinden emin olmalısınız. Artık vücudum zar zor bana ait. Organlarımın çoğu ve bedenimdeki fiziksel hislerin çoğu artık bana ait değil. Şu anda ve sürekli olarak, bu uzak, küresel, insan kaçakçılığı, “hedeflenen bireysel” programın bir müşterisi tarafından aktarılmakta ve kontrol edilmektedir.

Author

7 Comments

1. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Adıyaman dan kimler var. Uzaktan, elektronik insan kaçakçılığı. . Selamlar web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 216

3. Kocaeli dan kimler var. Uzaktan, elektronik insan kaçakçılığı. . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 353

4. Ardahan merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler 23-03-2021 02:41:28

5. Aydın merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 28-03-2021 08:09:11

6. Bu konu : ” Uzaktan, elektronik insan kaçakçılığı. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 38

7. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link