Kategoriler
Genel

Uzay Kuvvetleri, İklim Değişikliği, Jeomühendislik.

Uzay Gücü, iklim değişikliği ve jeomühendislik. Son zamanlarda haberlerde duymuş olabileceğiniz üç şey. Çoğu tamamen ilgisiz konular olarak onları geçerdi.

Yoksa öyle mi?

1962 – Başkan Lyndon Johnson ilan ettiği bir konuşma yapar. "Havayı kontrol edenler daha sonra dünyayı kontrol edecekler" bu, 60'lı yıllara kadar bile bu teknolojinin savunma departmanı tarafından büyük ölçüde yatırım yapıldığı bağlamında söyleniyor. ( https://www.youtube.com/watch?v=qKB4L6r17FE )

1993 – Alaska'da HAARP (Yüksek Frekans Aktif Auroral Araştırma Programı) kuruldu. Bu esasen hava durumu modifikasyonu testi için test yatağı ve ön platformdur.

2019 Yaz – HAARP blogu "Tesis İyileştirmeleri – Sahadaki birçok araştırma aracını canlandırıyoruz ve yeni proje ekipmanı kuruyoruz. 33 dönümlük İyonosferik Araştırma Aracı dikkat çekerken, HAARP aynı zamanda bir dizi ekipman, sensör ve kamera bulunduruyor hem ulusal hem de uluslararası araştırmacılar için. "

Aralık 2019 – Uzay Gücü resmi olarak başlatıldı.

Aralık 2019 – Hükümetin şimdi iklim müdahalesi amacıyla Jeomühendislik araştırmalarına finansman sağladığını haber.

————————————————– ———————————

Peki bu nasıl birbirine uyuyor? Düşündüğünüz kadar karmaşık olmayabilir. Tek komplikasyon, hiç kimsenin bunu en azından önümüzdeki birkaç yıl boyunca bir araya getirmeyeceği gerçeğidir.

HAARP 20 yıl boyunca test edilmiştir. Testlerin etkili olduğu görülüyor. ABD ordusu yeni bir "kuvvet çarpanı" istiyor (ordunun etkinliğini GENEL OLARAK artıracak yeni bir teknoloji için askeri terim). Bu kuvvet çarpanı hava değişikliğidir. ABD, askeri saldırganlığı doğal afetler olarak gizleyebilir – mükemmel duman ve hançer. Başka hiçbir ülkenin bu tür faaliyetleri tespit etmenin olası bir yolu yoktur – kesinlikle zemin seviyesinden değil.

Uzay Gücü aslında HAARP için meşrulaştırılmış askeri şubedir, hükümet tarafından finanse edilen jeomühendislik araştırması HAARP'ı (ve benzer sistemleri) gizlice yasallaştırmanın bir yoludur ve iklim değişikliği, insanları dünyanın kurtarması gerektiği gerçeğine alıştırmak için sosyal propaganda anlatısıdır. hava şartlandırma sistemleri.

Gerçekte, Uzay Gücü iyonosferin (HAARP gibi hava modifikasyon sistemlerinin etrafında tasarlandığı) aktivitesini kontrol etmek, benzer sistemlerin ABD'ye karşı kullanılmasını önlemek için diğer ülkelerin faaliyetlerini saptırmak ve gözlemlemek için gereklidir.

“Uzay Kuvvetleri, İklim Değişikliği, Jeomühendislik.” için 35 yanıt

Tunceli merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-12-2019 12:03:03

Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 28-12-2019 12:12:22

Bursa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa valla hayran edici, teşekkürler 01-01-2020 12:32:58

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan vallaha dikkat çekici, teşekkürler 02-01-2020 02:48:31

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, tebrikler 16-01-2020 17:19:17

Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-02-2020 14:41:03

Rize merkezden ben banu. Selam bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-02-2020 07:17:14

Tokat merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 11-02-2020 19:44:13

Ağrı merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun 18-02-2020 23:15:11

Trabzon merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-03-2020 02:05:17

Düzce merkezden ben Emine. Selam sayfa gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 04-03-2020 16:50:56

Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Isparta merkezden ben ahmet. Selamlar web siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 12-03-2020 19:22:39

Giresun merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-03-2020 16:18:45

Trabzon merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 15-03-2020 05:39:24

Bayburt merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 25-03-2020 20:46:53

Kastamonu merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 27-03-2020 11:42:35

Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım 29-03-2020 06:07:06

Kocaeli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-04-2020 12:57:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir