Uzay Oyuncuları

“Bilinç ve Ait Olmak İçin Carnal Arzu” adını verdiğim bir proje üzerinde çalışıyorum ve bu konuda ele almak istediğim bir konu da Uzay Oyuncuları dediğim fikir. Temelde uzaylı, içsel ya da boyut dışı varlıklar, burada Dünya’ya ne kadar şov sunduğumuzun inanılmaz bir şekilde farkına varırlar, böylece bunu eve döndüklerinde arkadaşları için olayları ortaya çıkarmak ve ortaya çıkarmak için bir fırsat olarak görürler.

İster telepatik olarak etki, sahip olma, manipülasyon, tanıklarının kavşak noktası haline gelen bir ziyaret, aşağı inme ve bir Tanrı gibi davranma, ilham veya kasıtlı olarak bir mekiği çarparak ve bir kadavradan çıkarak teknolojiden sapma. Sizden bazı olası senaryolar duymak isterim.

Gerçekte herhangi bir temele sahip olup olmadıkları benim için sorun değil, ama bu komplo kurulu olduğu için en azından onu fizibilite alanında tutun. Aklınıza hiç gelmiyorsa, uzay aktörlerinin en çok hangi inançlara veya takipçilere sahip olduğunu düşünüyorsunuz?

“Uzay Oyuncuları” üzerine 15 yorum

1. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 10:28:36

2. İstanbul merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 07-10-2020 06:13:13

3. Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden iyi, face de paylaştım , ziya – 490

4. Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 461

5. Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , memo – 233

Yorum yapın