“Bilinç ve Ait Olmak İçin Carnal Arzu” adını verdiğim bir proje üzerinde çalışıyorum ve bu konuda ele almak istediğim bir konu da Uzay Oyuncuları dediğim fikir. Temelde uzaylı, içsel ya da boyut dışı varlıklar, burada Dünya’ya ne kadar şov sunduğumuzun inanılmaz bir şekilde farkına varırlar, böylece bunu eve döndüklerinde arkadaşları için olayları ortaya çıkarmak ve ortaya çıkarmak için bir fırsat olarak görürler.

İster telepatik olarak etki, sahip olma, manipülasyon, tanıklarının kavşak noktası haline gelen bir ziyaret, aşağı inme ve bir Tanrı gibi davranma, ilham veya kasıtlı olarak bir mekiği çarparak ve bir kadavradan çıkarak teknolojiden sapma. Sizden bazı olası senaryolar duymak isterim.

Gerçekte herhangi bir temele sahip olup olmadıkları benim için sorun değil, ama bu komplo kurulu olduğu için en azından onu fizibilite alanında tutun. Aklınıza hiç gelmiyorsa, uzay aktörlerinin en çok hangi inançlara veya takipçilere sahip olduğunu düşünüyorsunuz?

Author

42 Comments

1. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 10:28:36

2. Mrb web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

3. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

4. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

6. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

7. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler 19-09-2020 06:02:40

8. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

9. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım

10. İstanbul merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 07-10-2020 06:13:13

11. Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden iyi, face de paylaştım , ziya – 490

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 461

13. Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , memo – 233

14. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, teşekkürler

15. Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 365

16. İzmir dan kimler var. Uzay Oyuncuları . Selamlar web siteniz inanki iyi, saolun , ali – 301

17. Siirt dan kimler var. Uzay Oyuncuları . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 328

18. Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 170

19. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, saolun 06-12-2020 14:09:45

20. Niğde merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten valla çok güzel, teraziye tıkladım 11-12-2020 10:04:38

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 494

22. Adıyaman dan kimler var. Uzay Oyuncuları . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 235

23. Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 387

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 150

25. Balıkesir dan kimler var. Uzay Oyuncuları . Selamlar bu web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 95

26. Tunceli dan kimler var. Uzay Oyuncuları . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 500

27. Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

28. Bilecik dan kimler var. Uzay Oyuncuları . Merhabalar web siteniz ciddiyim iyi, şukuladım , memo – 108

29. Uşak merkezden ben emin. Slm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-02-2021 09:08:48

30. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, şukuladım

31. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

32. Selam herkese web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

33. Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden mükemmel, saolun , Hasan – 436

34. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

35. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha güzel, teraziye tıkladım

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Uzay Oyuncuları ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 191

37. Ankara dan kimler var. Uzay Oyuncuları . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 307

38. Kilis merkezden ben ahmet. Slm web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 05-06-2021 02:17:54

39. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link