Yani onun kim olduğunu biliyor musunuz bilmiyorum ama Frank Black adında bir müzisyen var. Şimdi, bana göre, yazı stili ve özellikle de bazen araştırmanız gereken konusu açısından çok zeki biri. Uzay, UFO’lar ve uzaylılarla ilgili birçok şarkısı var ve hatta “gri mi yoksa benim milletim mi” olduklarını merak eden siyahlı adamlar hakkında bir tane bile var. Müzisyenliğine bile girmeyeceğim. Hep merak ettiğim bir şey, satılıp satılmadığıdır. Bundan ciddi şüpheliyim ama Pixies PRETTY popülerdi. Görünüşe göre “benim neslimin grupları” kategorisinde. Belki yapmıştır. Öyle olsaydı, şimdi hemen hemen onu kurumaya bıraktılar. Öyleyse, o sadece bir propaganda makinesi miydi yoksa samimi miydi? Sadece sizin düşüncelerinizin ne olduğunu merak ediyorum, ilgilenenler. Demek istediğim. Marsist mi? Onun gerçek olmasına eğilimliyim ve sadece Pixies ile şanslıydım ve o zaman tüm doğru insanlar onlardan bahsetti ve onları kontrol ettik. Zaten 90’larda böyle çalıştı. 120 dakika bana bir sürü grup açtı, her neyse ve muhtemelen diğerleri. Her neyse, merak ediyorum. Yeni Yılınız Kutlu Olsun, çete ve eğer gerçek bir insansanız ve burada ilgilendiğiniz için (kim olduğunuzu biliyorsunuz) Yorulmak bilmeyen çalışma ve zaman bulmak için hepinize teşekkür ederim, bu şeylere bakmak zorunda görünmüyorum.

Author

23 Comments

1. Kayseri merkezden ben hatice. Slm sayfan vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 01-01-2021 05:08:54

2. Bu konu : ” ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 278

3. Muğla dan kimler var. ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru . Merhaba sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 160

4. Trabzon dan kimler var. ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru . Selamın aleyküm siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 350

5. selam arkadaşlar sayfa inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 414

7. Bayburt dan kimler var. ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru . selam arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 18

8. Merhabalar siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

9. selamun aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Sakarya dan kimler var. ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru . Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 493

11. Kastamonu merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-02-2021 16:14:55

12. Uşak merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 19-02-2021 16:06:55

13. Bu konu : ” ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 330

14. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Artvin dan kimler var. ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 232

16. Bilecik dan kimler var. ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru . Selamlar web siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım , – 316

17. Şırnak merkezden ben banu. Merhaba paylaşım yeminle hayran edici, face de paylaştım 12-03-2021 15:49:43

18. Bu konu : ” ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru ” çok güzel. Slm sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım , ziya – 198

19. Sinop merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha iyi, facebookta paylaştım 24-03-2021 04:40:53

20. Batman dan kimler var. ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru . Slm web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 365

21. Bu konu : ” ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 439

22. Elazığ dan kimler var. ** UZAY ** ve * ROCK N ‘ROLL hakkında bir soru . Merhaba sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 383

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link