Kategoriler
Genel

Uzay yarışının neden hurdaya çıkarıldığını düşünüyorum

Bir karınca alın ve yatak odanızın zeminine koyun. Etrafına kalın bir tebeşir daire çizin. Karınca seyahat edemez veya çizgiyi göremez. Sadece kürenin içinde ve üstünde ne olduğunu görebilir. Çembere ne koyduğunuzu ve ne çıkardığınızı görür ve yukarıdan geldiğini varsayar. Karınca sadece duvara ulaşana kadar yatay olarak seyahat edebildiğinden, dikey olarak seyahat etmeyi takıntı haline getirmeye başlar.

Sonra parmağınızı alın ve tebeşir çizgisinin bir kısmını silin. Karınca, içine koyduğunuz ve küreden çıkardığınız tüm eşyaları görür ve görür. Ayrıca yatak odanızda başka her yerde sayısız şey görür. Tebeşir çizgisini kapattıktan sonra, karınca artık dikey olarak seyahat etmekle ilgilenmiyor. Yeni odak noktası seyahat etmektir.

… Michael_Stephenson tarafından gönderildi
[comments]

“Uzay yarışının neden hurdaya çıkarıldığını düşünüyorum” için 14 yanıt

Kilis merkezden ben Aylin. Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 25-07-2020 09:30:44

Tekirdağ merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-07-2020 10:04:35

Amasya merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 21:34:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir