Bilim adamlarının sadece uzaydaki havayı yaratmadığı bir komplo olsaydı, şirket sponsorlu solunum ekipmanı satın almadan keşfe çıkamazsınız.

Bilim adamları karşısında hava olmadığını söyleyen kaç kişi, bunun yerine bilim topluluğu tarafından kaçan 2 veya 3 saçak bilim adamını dinleyecek?

İnsanlar bir olasılıkla anlaşmaya varmadan önce kasklarını uzayda çıkarırken ölen birisini kişisel olarak tanımak zorunda kalacaklar mı?

Author

82 Comments

1. Selam herkese sayfanız vallaha dikkat çekici, şukuladım

2. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 29-06-2020 04:38:58

3. Mrb siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

4. Afyon merkezden ben doruk. Selam web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım 02-07-2020 12:27:23

5. Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler 18-07-2020 17:58:26

7. Iğdır merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-07-2020 00:30:25

8. Kırklareli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım inanki iyi, teşekkürler 27-07-2020 22:05:46

9. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, tebrikler

10. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:34:34

11. Burdur merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 06:37:20

12. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 10-08-2020 04:02:41

13. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

14. Selam siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Burdur merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler 16-08-2020 09:14:57

16. Gürbüz Reply

Slm sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Konya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 25-08-2020 00:25:31

18. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 30-08-2020 08:51:16

19. Bayburt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-08-2020 04:25:32

20. Elazığ merkezden ben banu. Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-09-2020 16:40:58

21. Muğla merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-09-2020 17:43:09

22. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-09-2020 01:44:20

23. Tokat merkezden ben Emine. Selam sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 02:28:07

24. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

25. Selam paylaşım valla iyi, sosyal medyada paylaştım

26. Adana merkezden ben gaye. Selam siten ciddiyim güzel, tebrikler 06-10-2020 16:31:04

27. Ardahan dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 203

28. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 111

29. Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun

30. Çorum merkezden ben emin. Merhaba web siten valla dikkat çekici, teşekkürler 14-11-2020 02:10:18

31. Ardahan dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 153

32. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa vallaha iyi, teşekkürler 25-11-2020 02:07:33

33. Muş merkezden ben ali. Merhaba siten valla hayran bıraktı, tebrikler 01-12-2020 18:25:39

34. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 305

35. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım

36. Isparta merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:18:42

37. Samsun dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . Mrb siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 248

38. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım valla hayran edici, sağolun 24-12-2020 01:22:29

39. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun

40. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 179

41. Osmaniye merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 31-12-2020 22:55:05

42. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım

43. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, şukuladım

44. Selamlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

45. Selam herkese web siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım

46. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 308

47. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 191

48. Erzincan merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 24-01-2021 14:38:12

49. Gürbüz Reply

Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

50. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, tebrikler , banu – 285

51. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 477

52. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, saolun 04-02-2021 20:21:46

53. Aydın dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, tebrikler , Aylin – 252

54. Niğde dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım , Emine – 401

55. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-02-2021 18:15:45

56. Diyarbakır dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 102

57. Kırşehir merkezden ben ali. Mrb web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-02-2021 23:41:09

58. Samsun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, şukuladım 14-02-2021 15:25:21

59. Karaman dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . Merhaba web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 227

60. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

61. Bolu merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 28-02-2021 21:02:07

62. Van merkezden ben memo. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 01-03-2021 02:16:42

63. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 453

64. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz güzel, teşekkürler , ali – 162

65. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun , Aylin – 386

66. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, şukuladım , memo – 426

67. Malatya dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . Merhaba sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 450

68. Erzincan merkezden ben ziya. Merhabalar siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım 26-03-2021 17:05:14

69. Tunceli dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . Selam herkese paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 67

70. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki dikkat çekici, şukuladım , doruk – 152

71. Diyarbakır dan kimler var. uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? . Selamın aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 89

72. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden hayran edici, tebrikler , doruk – 161

73. Tokat merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 20:46:17

74. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-05-2021 04:22:57

75. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 128

76. Bu konu : ” uzay yolculuğu halka açık hale geldiyse ve aya bir yolculuk yapabilirseniz, size bir astronot kıyafeti giymeniz gerektiğini söyleyen bilim adamlarına güvenir misiniz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 313

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link