Birkaç İncil kehanetini buradaki özel durumumuzla birleştirmek, sadece bir teori bu yüzden özel inançlarınız hakkında beni azarlamayın, sadece haklı olduğum kanıtlanırsa diye buraya yazıyorum. Yorumlarda hatırlatıcı ayarlamaktan çekinmeyin 🙂

Uzun zamandır UFO’lar, potansiyel uzaylılar ve benzeri şeyler hakkında çok şey duyuyoruz. Christian’ı inceleyen herhangi bir kehanet size son günlere çok yakın olduğumuzu söyleyecektir. Şimdi, farkında değilseniz, kehanette son 7 yıllık bir dönem var, yeryüzünde 3.5 yıllık görece barış var ve son 3.5 yıla “Büyük Sıkıntı” deniyor ve bu gerçekten cehennem olacak. AntiChrist ve dünya yönetim sistemini takip etmeyin.

Kendi zihnimde ve kiliselerde bir ön-bela esintisi ile bir sıkıntı sonrası coşku arasında sürekli bir savaş var. Şahsen sıkıntı sonrası dertlere inanıyorum çünkü o korkunç zamanlarda gitmeyi beklemektense hazırlıklı olmayı tercih ederim.

Çoğunluk, bir ön sıkıntının yaşanacağına inanıyor. Eğer bu olursa, potansiyel olarak bir milyar kadar insan bu gezegenden bir anda yok olacak.

Bunun bir bütün olarak toplum için ne kadar zararlı olacağını bir düşünün

Bazı peygamberlikler, bu yılın sonbaharı olur olmaz, hiç kimse İsa’ya göre günü veya saati bilmediğini, ancak bunun doğru olabileceğine dair birkaç göstergemiz olduğunu belirtir.

Belki seçkinler bunu biliyor ve tüm bu insanların kaçırıldığını iddia eden UFO’larla bunu örtmeye hazırlanıyorlar. Psikolojik bir bakış açısından, insanlar o kadar çok insanın birdenbire ortadan kaybolmasından o kadar rahatsız olacaklar ki, muhtemelen Rapture’daki uzaylılar olduğuna inanacaklar. Özellikle de tamamen Hıristiyan olduklarına ve alınmadıklarına inanıyorlarsa.

İncil’e inansanız da inanmasanız da, tüm bu şeyler aynı anda bir araya geliyor benim için ÇOK garip. Büyük Sıfırlama ile birlikte mi? Bir sıfırlamanın olmamasının ana nedeni, imo, daha önce küreselci bir ele geçirmeye karşı (çoğunlukla bilinçaltında) karşı olan herkesin fikrini yavaşça değiştirirken, bunu engellemeye çalışan çok fazla Hıristiyan ve komplo teorisyeninin olmasıdır. ikincisi beni, arkadaşlarımı ve ailemi kurtarmaya geliyor. Umarım bu yazı, bazılarınızı da sonsuz hayata götürecek.

28 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım

2. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun 24-04-2021 12:11:11

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım

5. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler

6. Uşak merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2021 20:38:23

7. Tekirdağ dan kimler var. Uzaylı kaçırma teorisi . Mrb sayfanız gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 217

8. Ağrı merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, saolun 07-05-2021 02:29:52

9. Merhabalar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Uzaylı kaçırma teorisi ” çok güzel. Slm paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 394

11. Erzurum dan kimler var. Uzaylı kaçırma teorisi . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, face de paylaştım , ziya – 169

12. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Uzaylı kaçırma teorisi ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 161

14. Bu konu : ” Uzaylı kaçırma teorisi ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 196

15. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

16. Niğde dan kimler var. Uzaylı kaçırma teorisi . Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 419

17. Bu konu : ” Uzaylı kaçırma teorisi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 4

18. Mersin dan kimler var. Uzaylı kaçırma teorisi . Mrb sayfan inan ki hoşuma gitti, şukuladım , – 254

19. Kocaeli dan kimler var. Uzaylı kaçırma teorisi . Selam siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 469

20. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 22-06-2021 21:23:02

21. Bu konu : ” Uzaylı kaçırma teorisi ” çok güzel. Selam sayfan yeminle iyi, tebrikler , hatice – 233

22. Aksaray merkezden ben ali. Selam siten gerçekten çok güzel, şukuladım 28-06-2021 12:00:39

23. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

25. Samsun merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 15-07-2021 10:56:23

26. Eskişehir merkezden ben ziya. Selam herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-07-2021 15:37:02

27. Selam siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Yalova merkezden ben ahmet. Selam siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım 24-07-2021 11:22:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link